Fazıl Say'ın Kara Toprak bestesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fazıl Say ın kara toprak bestesini dinlediniz mi ve ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekten başarılı bir eser...ozellikle eserin başında piyanonun tellerine elini koyarak çaldığı bir bölüm var ... ilk dinlediğimde garipsemiştim ama eserin en can alıcı kısımlarından biridir bence...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Muhteşem.

Geçenlerde bir muhabbete tanık olmuştum.

Neymiş efendim Fazıl Say halka ait değilmiş,anadoluyla alakası yokmuş,hiç bir şekilde bu ülkeye bir şey katmamışmış...

Bir adam düşünün,dünyanın sayılı piyanistlerinden olsun.Japonyada bile kendi ülkesinde gördüğü saygının kat ve kat fazlasını görsün.Ve bu adam Anadolunun çıkardığı son ozanlardan Aşık Veyselin muhteşem eserini tüm dünyaya tanıtsın,piyanosuyla...

Saygıyla...

1|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum bu ülkede sanatçıya saygı yok adam zaten haklı kendisi diyor bana dokunamazlar ben uluslararası bir sanatçıyım diyor adam muhteşem çalıyor bu besteyle bir kez daha hayran oldum adama yemin ederim diğer ulkeler daha sahip cıkıyor bu sarkıya boyle bir piyaniste adam zaten japonya ya gıtmeyi planlıyor haklı kacsın kurtarsın kendini

• dahiyane buldum istanbul senfonisi mezopotamya senfonisi hayyam konçertosu nazım oratoryosu bunları hep dinleyin ...

1|0
    0|0
  • fazıl say gibi kanı 5 para etmez bir insanı dinleyeceğime boş cd takar kafayı dinlerim daha iyi...

0|0
    2|2
    • katılmıyorum sana

• tabiki geçmezsin sana vazgeç diye baskı yapmıyorum adamın sanatı kötü mü sence kötü mü çalıyor adam sence

• kişiliği kötü olduğu için dinlemiyorum dinlememde...

• Dinledim çok güzel.

Yanlız bizde bir insanın adı kötüye çıkmasın ,anlamadan dinlemeden herkez kötü der.Kimse lan bu adam ne diyor derdi ne diye merak etmez.

Bize fazl, gitsin yurt dışında takılsın.Öldükten sonra belki degeri bilinir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanatına laf yok adam olaydı eyiydi

1|0
    0|1
Yükleniyor...