Başak erkeği terazi kadını ile anlaşabilir mi?

sevgilisi başak olan kızlar, basak erkeklerinin karakteristik özellikleri nelerdir, ilişkilerinde nasıldırlar, terazi kadını ile başak erkeği anlaşabilirler mi?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Başak Erkeği ile Terazi Kadını arasındaki uyum:

Terazi kadınının en alışılmış özelliği değişkenliğidir. Bugün sonsuz aşktan bahsederken, yarın bir buzdağı kadar soğuk olabilir. Siz katı bir Başak olarak onun daimi ruh hali değişimlerini anlayamayacaksınız. Onu anlamak hemen hemen imkansızdır. Ve en kötüsü: O "anlaşılır olmayı" kesin bir şekle sokulmayı reddeder. Kendinizi gerçekten bu rulete kaptırmak istiyormusunuz?

Bu en azından kısa, ateşli bir macerayı anlatmaktır. Bir kadın olarak, kaçamak istemeyeceğiniz bir tiptir. Pervasızi, nerdeyse çocukça yaşama biçimi size yararlı olabilir. Belki birbirinizden birşeyler öğrenmeye açıksanız, bu iyi bir ilişkinin temeli olabilir.

Herşeyden önce sanat alnında çok ortak noktanız olmasına rağmen, hiçbirzaman onu tekelinize alamayacaksınız. Kendinden emin bir şekilde ilgi alanlarına yönelir ve sayısız tanıdıklarıyla buluşur. Evlilikte kıskançlınızı dizginlemelisiniz. Terazi kadını flört etmekten hoşlanır. Bu genellikle zaman geçirmek içindir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• brakın şu burç saçmalıklarını yaaa iki insansın sonuçta bunu nasıl burca bağlıyorsununuz boğa burcuyum anlaşamayacağım insan yok o sende biter gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • burça değil yüreğine bak ...burç yalan söyler ama önemli olan onun kalbini dinleyebilmek ...sadece biraz (zaman)

0|0
    0|0
  • bence olmaz o iş.

0|0
    0|0
  • bkz ekşisözlük

bkz uzmantv

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Başak erkeği anlaşılması güç bir kişiliğe sahiptir, çözmeniz zaman alır..

0|1
    1|0
    • bende başağım ama çok bilinmeyenli denklem değilim..biraz ayrıntıyı önemser ve severim...tabii benide olgun insanlar daha iyi anlayacaktır..zaman alacağına katılıyorum ama anlaşılması güç olduğuna katılmıyorum...

• ben de başak burcuyum fakat tabi erkeği biraz farklı ama tamamen de farklı değil, kendimden ve tanıdığım başak burcu insanlardan yola çıkarak yorumladım..Olgunluk konusunda hemfikirim.

Yükleniyor...