Film önerebilir misiniz:)?

Korku filmi izlemek istiyorum ama film izleme sitelerinde hep kötü kötü filmler var siz bildiğiniz çok korkunç olan bir film önerebilir misiniz

0|0
8|28

En İyi Erkek Görüşü

• Ne tür filmlerden hoşlandığınızı bilmiyorum. Ama şunlara göz atabilirsin: "Bu kız beni aşar" (Romantik Komedi-Aşk ve özgüven üzerine), "aşkın müziği" (Cadillac Records), "Aşk Tarifi", "hanni ile nanni" (Çocuk, Aile filmi), "unsere mütter unsere vater" (Savaş filmi-3 bölüm) (Almanya'nın gözünden 2. Dünya Savaşı_Ağlayarak izlediğim bir film), "pompeii" (2014 yapımı tarihi bir film), "patron mutlu son istiyor", "Köfte Yağmuru 1-2", "Cennetin Krallığı" (Tarihi, Savaş) (Kudüs, Selahaddin Eyyubi), "V For Vandetta", "2012: Buzul Çağı" (Henüz izlemedim; ama güzel görünüyor), "Çekirdek" (Core) (Bilim Kurgu), "İnsan Irkı Olmasaydı" (Life after People) (bilim kurgu), "Kehanet" (Nicolas Cage), "Min sosters Born" (film serisi) (Afrika Mecerası -film-), "Dünya: Yeni bir başlangıç", "Şirinler 1-2", "Macera Adası 1-2" (Nim's island), "Maymunlar Cehennemi: Başlangıç", Marslılar, Annem ve Ben" "Percy Jackson 1-2", "Jupiter Mecerası" (Film Kurgu), "Hansel ve Gretel Cadı Avcıları". Biraz fazla oldu, sanırım. Kusura bakmayın! İyi seyirler :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...