Pink Floyd The Wall (Duvar) filmini izleyenler var mı? Film hakkında görüşlerinizi alabilir miyim?

Evet arkadaşlar, sıkı Pink Floyd hayranının büyük olasılıkla izlediği bir filmdir 'The Wall'. Pink Floyd dinlemeyen arkadaşlarım bile filmden sonra grubun hayranı oldular.
Ben izlemedim, izlemek istiyorum fakat öncelikle izleyenlerin görüşlerini, yorumlarını merak ediyorum.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Babam pink floyd hayranıdır benim, ilk onun sayesinde tanıştım. Albümle film birbirini başarılı bir şekilde tamamlıyor. Ne albüm eskir benim için ne film. Toplumdan uzaklaşmanın son raddesi sanıyorum. Gerçi Roger Waters sonradan The Wall'ı sahne gösterisi haline getirdiğinde "The Wall orta yaşlı aksi bir adamın bunalımlarından doğdu. Yıllar sonra onu daha politik ve evrensel mesajlar içeren bir hale getirmeye çalıştım. The Wall artık beni dünyadan ayıran duvara dair değil, insanları biribirinden ayıran duvarlara dair bir gösteri.” demiş. Toplumun kendinden uzaklaşması belki artık. Herkesin bir diyeceği vardır diye düşünüyorum The Wall'a dair farklı farklı. Muhakkak izlenmeli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• pink floyd candır

1|0
    0|0
  • İzledim de 80 lerdemiydi 90 lardamiydi ohhooo geçmiş zaman. En son Fakülte diye bir bilim kurgu filmi ondan esinlenmişti biraz. Film de toplumun genel geçer kuramlarindan ve bize otoritenin dikta etmesinden dolayı adeta birer kuklaya donusumumuzu anlatıyordu.

1|0
    0|0
  • Ben izlemedim ama konusu güzel takdir ediyorum filmi asdh

0|0
    1|0
  • Henüz izlemedim ama müzikal film istiyosan Rolling Stones'un Shina A light ve Joy Division grubunun Control filmini tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • güzel. biliyorum bunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yarısını izlemiştim. Beni sıkmıştı, çok mesaj kaygılıydı. Yaklaşık 3-4 sene oldu sanırım izleyeli.

1|0
    0|0
Yükleniyor...