Kitap yazan var mı aranızda?

Kafama koydum daha önceden de yazmışlığım var ama hiç bastırmamıştım. Bir yayıneviyle anlaştım biter bitmez yayınlatmayı planlıyorum. Siz yazıyor musunuz ve bana önerebileceğiniz bir şeyler var mı?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kıtap yazsam okuyan ontıhar eder kanks

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• wattpad e yazıyor buradakiler

0|0
    0|0
  • şiir yazarım bayagı oldu bır kıtap çıkar , guncel hayattan orneklerle basla daha sonra konular kendılıgınden gelır

0|0
    0|0
  • kitap yazmıyorum ufak tefek hikayeler var

0|0
    0|0
  • Çocukken baya teşvik ediyolardı beni de hatta bir ara aldım kalemi scooby-doo kısa hikayesi yazmıştım iki tane ama sonradan üşengeçlik evresiyle attım kenara :D

0|0
    0|0
  • Hangi konu üzerine yazıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • aramızda yazar var demek :)

0|0
    0|0
  • şiir yazarım epik lirik

0|0
    0|0
  • iyi reklam yaparsın burdan
    hayırlı olsun, isim vericen mi

0|0
    0|0
    • Yayınlandığı gibi paylaşıcam burada belki birilerinin ilgisini çeker..:)

• tam meraklanmışken torpil yapma gibi bir imkan yok mu

• benim var birkaç tane. bekliyor bilgisayarda.

0|0
    0|0
  • Ne yazıyorsun, roman, şiir, hikaye? Kaç kitap okudun şimdiye kadar aşağı yukarı?

0|0
    0|0
    • Çok kitap okudum, serilerce ama artık yazmaya başladım. Şiir yazmıyorum ama roman, otobiyografi, hikaye tarzında çok yazım var

• Dergilerde yayınlatmayı dene önce tek tük

• ben daha cok siir yazıyorum

0|0
    0|0
  • evet ama özel :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne tür bir kitap olduğunu bilmeden ne önerebiliriz?

0|0
    0|0
    • Kitap olarak değil, yazacak ilginizi çekecek olarak birer öneri. Her tür kitap okurum:)

• ben kısa öykü sevdalısıyım. okumayı çok seviyorum, birikmiş çok kısa öyküm de var. kitabınız neyle ilgili acaba? önerileri ben de takip ediyor olacağım :)))

0|0
    0|0
    • Hepsini biriktirip yayınlatsanıza, bayılıyorum bilinmeyen henüz kimsenin okumadığı şeylere...

• ufak tefek dergilerde, fanzinlerde yayınlaşmış bir iki hikayem var, ancak kendime güvenemiyorum :)) ne ezikçe di mi? :d

• ben =) yazıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...