Favori filminiz hangisidir? aşağıdaki filmleri kaçar kez izlemişimdir hatırlayamam. bunlarla kıyaslanabilecek önerilerinizi de bekliyorum?

aşağıdakilerden hangisini daha çok seviyosunuz? bunlarla kıyaslanabilecek başka film öneriniz var mı?

• the shawshank redemption
    11% (2)15% (3)13% (5)Oy Ver
  • the godfather
    21% (4)20% (4)21% (8)Oy Ver
  • the good, the bad and the ugly
    0% (0)5% (1)3% (1)Oy Ver
  • the green mile
    21% (4)15% (3)18% (7)Oy Ver
  • pulp fiction
    0% (0)5% (1)3% (1)Oy Ver
  • fight club
    47% (9)40% (8)42% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaşlar seçimleri de yapalım lütfen. sonucu harbiden merak ediyorum :)

0|0
19|19

En İyi Erkek Görüşü

• Léon The Professional

0|0
    0|0
    • onu da çok severim hatta jeon reno mükemmel bir oyuncudur gözümde ama bunlardan bir tık altta o film bana göre ;)

• ow teşekkürler :)

• hak ettin kanka ;)

Kızlar Ne Diyor 19

• Fight Club tabi ki de ve The Godfather'ı hiç sevememişimdir, hayatımda izlediğim en berbat en durağan filmlerden bir tanesi. Ayrıca bunlarla kıyaslanabilecek filmler demişsin fakat her film kendi tarzı içerisinde kıyaslanabilir fakat sana ; Başlangıç , Cesur Yürek , Esaretin Bedeli , Non-stop , Kaçaklar , 6. His , Prestij, Piyanist , Kuzgun filmlerini önerebilirim

0|0
    0|0
    • brad pitt den tabii ki de :) esaretin bedeli yukarda var zaten kanka fark etmedin sanırım :) sen biraz aksiyon filmlerini seviyosun anlaşılan. dediklerininin hepsini izledim ama bence bunların bir tık altında kalır onlar. dediklerinin içindeki en sevdiğim de cesur yürek tir. final sahnesi of :(

• tişikirlir sipirmin :D :D

• Fight Club ankette yok ama Kill Bill

0|0
    0|0
  • Control, Trainspotting, Factory Girl.

0|0
    0|0
    • factory girl ü izlemedim. diğer ikisi yukardakilerle kıytaslanamaz bence. yukardakilerden hangisi en iyisi sence. seçimini yapabilir misin?

• İyi, kötü ve çirkin dışında hepsini izledim. Ve bu filmler arasında seçim yapmak saygısızlık bence. Çünkü hepsi birbirine eşdeğer filmler. İlla ki birisini seç dersen ben Godfather'ı seçerim. Çünkü çoğu filmin babasıdır o, hepsinden önceye dayanıyor. Ki seçtim de. Fight Clup demişler bence o film 90'ların, 2000'li yılların en iyi filmi. Ama sadece o dönemin..

• bana göre de aynı hepsi birbirinden değerli. ama esaretin bedeli biraz daha ağır basıyo. o yüzden anket yapayım dedim :)

• Fight Club çok severim, çok eski bir film olsa bile efsanedir benim gözümde!

İlla ki asla karşılaştıramam bu filmi ama
    Koku adlı filmi izlerseniz, sevinirim bu da çok iyidir:)

0|0
    0|0
  • şahane hayat artık replikleri ezberledim :)

0|0
    0|0
  • Fight club dedim ama leon ve sihirbazlar çetesi de favorilerimden

0|0
    0|0
  • Sihirbazlar çetesi

0|0
    0|1
  • Suicide room

0|0
    0|0
  • Leon: The Professional, Amelie, Olağan şüpheliler, başlangıç, benim adım sam

0|0
    0|0
    • evet bunları da izledim. ama bunlar yukarıdakilerden bir gömlek aşağıda bence. yukarıya en yakını olağan şüpheliler bence. yukarıdakilerden bir seçim yapsan hangisi olurdu peki?

• the good, the bad and the ugly

• seçimini de yap bari de ankete katkın olsun :)

• Daha iyi filmler var bazıları çok şişirilmiş bence

0|0
    0|0
    • daha iyileri? paylaşırsan ben de öğrenmiş olurum :)

• Fight Club dedim yukardan Esaretin Bedeli de olur tabi
      kitaptan uyarlama bunların çoğu uzun ve akıcılığını kaybedebiliyor

• bence akıcılığını kaybetmediği için bu kadar çok seviliyorlar. yani ben o yüzden bu kadar çok seviyorum. aralarında en çok aksiyon geçen fight club onu seçmişsin zaten :)

• Forrest Gump :)

0|0
    0|0
  • The notebook-başımıza gelenler-cennet gibi.

0|0
    0|0
    • başımıza gelenleri izlemedim ama vasat bir film gibi duruyo. yukarıdakilerle kıyaslanamaz bence ;)

• Usual Suspects, The Body, Amelie

0|0
    0|0
  • Hannibal serisi favorimdir

0|0
    0|0
    • anthony hopkins olmasa o filmler listeye giremezlerdi bence ;) ama güzel filmdir korku dalında listenin başını çeker harbiden ;) yukarıdakilerden hangisi desem?

• Bence the godfather, daha çok küçükken al pacino'nun kocam olduğunu hayal ederdim, çok karizmaydı o filmde bu yüzden benim için ayrı bir yeri var :D

• seçimini de yap bari de ankete katıl. inanılmaz karizma harbiden kız olsaydım ben de etkilenirdim :D

• Fight Club !

0|0
    0|0
  • shawshank redemption tabikisi :)

0|0
    0|0
  • Death bell hayatimda izlediim en guzel film

0|0
    0|0
  • Hic birini izlemedim. Izlememiz gereken seyler mi? :)

0|0
    0|0
  • The Godfather

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

Yükleniyor...