Duygusal, dram, romantik, komedi, korku türünde film önerir misiniz?

Yardım ederseniz sevinirim tşklr

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük budapeşte oteli güzel film izlemediysen :) Onun dışında Rüzgar yükseliyor diye bir anime şeklinde çekilmiş gerçek hayat hikayesini anlatan ve nerdeyse sonunda beni bile ağlatabilecek bir film. izlemediysen kesinlikle izle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gravity.

gerilim + bilim kurgu.

cut.

0|0
    0|0
  • film canavarıyım günde 6 film izlerim ve benden alacağın bu öneri hayatını tamamen değiştirebilir.. filmi izledikten sonra gaza gelip kendini diğer insanlardan üstün görebilirsin bu yüzden dikkatli olmanı öneririm.

bunu izlemeyen insan kendini öldürmesi gerek!! açık ve net!! ve bu filmi söyledikten sonra sen hala izlemediysen git gebert kendini!!

izleyeceğin film: LİMİT YOK !!! Namı diğer!! ( ingilizcesi ) LIMITLESS !!!

0|0
    0|0
  • aslında aksiyon flimlerinin çoğunda duygusal sahneler var , romantik flimlerdende daha iyi sahneleniyor bak bitane vardı çok güzel sonuna kadar izle adını hatırlayamdım hemen bulayım yaaazayım sana

0|0
    0|0
  • bir küçük eylül meselesi
    Sadece sen

0|0
    0|0
  • o nasıl bir türmüş. birkaç örnek görelim de feyz alalım

0|0
    0|0
  • elm sokağı kabusu

0|0
    0|0
  • umudunu kaybetme izlediğim en iyi dram filmidir.

0|0
    0|0
  • Büyük Budapeşte Otel:)

0|0
    0|0
  • guguk kuşu... efsanedir o film :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Siyah kuğu filmi balerin şizofren bir kizin hayati sokak dansi serisi çok iyi bir film eğlenceli annemi öldürdüm filmi gay bir erkeğin hayatı

0|0
    0|0
  • Bkz. little little in the middle.

0|0
    0|0
  • Ben izleyebileceğin değil de direk izleme dediğim şeyi söyleyeyim. Korku seansı filmini izleme, çok korkunç yorumlarına da inanma

0|0
    0|0
  • dram, psikoloji.. 1 numaram akıl oyunları.. ah o russell yok mu:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...