Hayatınızı değiştirmek isteseydiniz nasıl bir plan uygulardınız?

Hayata bembeyaz bir sayfa çekip tekrardan başlamak istiyorsunuz, ilk yapmanız gereken ne olurdu, ilk nerden başlardınız?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Benim bu konuda fazla seçeneğim yok.. bağlılıklarım çok fazla. Bir şeyleri değiştirecek olsam önce önce saplantılarımı değiştirmeye çalışmakla başlardım düşüncelerimi pirinç ayıklar gibi ayıklardım savunduğum hangi fikir beni karamsar laştırıyor hangi si yolumu açıyor bulmaya çalışırdım yani bir iç değişimi yaşardım çünkü ben kendimi değiştirmedikten sonra ne yaparsam yapayım o temiz sayfamada aynı yazı yı yazarım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayatimi degstirmek bana düsmez ! rabbimiz kötülügüde iyiligide bizim icin hayatimiza sokmustur her serde bi hayir her hayirda bi ser vardir o yüzden hersey oldugu gibi kalsin tatli sekersiz yemek tuzzus olamadigi gibi hayatta kötülüksüz ve iyiliksiz olmaz.. olsada skici gelir / di ...

0|0
    0|0
  • Bana zarar veren insanları, önce bir bir ayıklamak isterim.

(maalesef şu anda mecburiyetlerim var. belki ilerde)

1|0
    0|0
  • İlk önce hayatımı olumsuz etkileyen insanları silmekle başlardım..

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar yaptıklarımın aynısını yine. Hayatımı değiştirmek istemiyorum çünkü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İlk işim başka bir ülkeye taşınmak olurdu. Yeni bir kültürü benimseyip yeni bir benlik kazanmaya çalışırdım.

0|0
    0|0
  • geçmişimi silerdim... komple... nasıl olsa hatırlamayacağım için herşeyin yenisi olurdu...

0|0
    0|0
  • şehirimi değiştirirdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...