Türkü söylemek bana yakışıyor mu ona göre bağlama kursuna gideceğim?

http://vocaroo.com/i/s14W45ydnqoi zaten 30 saniyecik lütfen rencide etmeyin. türküye ilgim var ama sanırım sesim yok

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• detone olmussun ama sebebi sesin degil aslinda sesin guzel ve guclu ama diyaframini tam kullanamiosun buda sesinin dalgalanmasina yol acio baglamaya basla bir yandan da diyaframini iyi kullanmayi ogren bide sesini kotu dusunuosun buda soylerken urkek davranmana ve bagirmamana korkak soylemene yol acioki buda detonenin nedenlerindendir cekinmeden icinden geldigi gibi soyle rahat ol ve diyaframini guclendir

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim. bir kez bağıra bağıra söyledim müzik dersinde herkes güldü bana ondan beri pek sesim çıkmıyor

• çok teşekkür ederim yol gösterişiniz için

• ne demek :-)

Erkekler Ne Diyor 22

• ilk önce türküyü sevmen çok önemli. sonrada bağlamyı seviyorsan bence kimseye sorma ve git. ben 13 yaşında gitmiştim (babam göndermişti) ama ozaman çizgi film izlediğim için olmadı:) çok pişmanın 20 yaşında sonra yani türküleri sevditen sonra gitmeliydim.
    velhasılkela seviyorsan olur. sesinde olur. söyledikce duygu verirsen olur

1|0
    0|0
  • Sadece şunu söyleyeyim.

Sesini kontrol etmeyi, kullanmayı, sesini eğitmeyi başarabilirsen sesin gayet iyi :)

cut.

0|0
    0|0
  • sesini iyi kullansan etrafındakiler zevkle dinleyebilir seni sen kursuna yazıl bazı teknikleri var onuda bağlama çalarken zamanla öğrenirsin bende bağlama çalıyorum bu arada insana çok şey katar bağlama

1|0
    0|0
  • baglama kursuna gıt ama sesınıde gelıstır suankı sesın ıle malesef turku soylemek bıraz sorun cıkarabılır lakın turku soylemek zor ıstır herkes o duyguyu yasatamaz :)

1|0
    0|0
    • nihat doğan yaşatıyor ama :D

• abi değil abla +1 verdim

• ups ben yanlıs gormusum sorry efenım :D abıyı bı sasırma unlemı olarak kullanırım ben pardon abla

• sesin biraz daha otursa iyi olur. türkü biraz ağır iş.

1|0
    0|0
  • Huzur veren bir sesin var ^^ Güzelmiş olur

0|0
    0|0
  • Bende türkü severim http://vocaroo.com/i/s09WCW3ZDKyZ <3

0|0
    0|0
  • valla ben zamanında gitmedim şimdi pişmanın enstrüman çalmanın sesle alakası yok yani sen çal söyleyen birisi elbet bulunur mutlaka öğren

0|0
    0|0
  • Tabiki git

0|0
    0|0
  • Güzel güzel. Türkü söyle ama hobi olarak

0|0
    0|0
  • bence çok yakışmamış. ama zor bir türkü bu zaten. bağlama kursuna gittikten sonra; notalı çalmaya başlaynca notalı söylemeye de başlarsın; düzelir bence. çünkü sesin kötü değil

0|0
    0|0
  • Sen baglamayi kap bende ramazandan sonra rakiyi aliyim ictikce guzellesir sesin ;)

0|0
    0|0
  • bu tam türkü değil.

0|0
    0|0
  • gel yarın gazinomda başla gün lük 5 bin vercem :D :D D: D:

0|0
    0|0
    • assolist yapcaksan okey yoksa olmaz anam :D

• tamam olsun :D assolistim benim :D hemen gel kontrat imzala gazinomun gülü olcan

• hıı ok baana klip çektir kaset çıkart:D

• iyi diyebilirim

0|0
    0|0
  • Perfect de türkü söylemek zorunda mısın :)

0|0
    0|0
  • Yalakalık gibi olacak ama sesin gerçekten güzel :D Bence kaçırma imkanın varken gitt :D

0|0
    0|0
  • Fazla derine inmeye

0|0
    0|0
  • Şiddetle tavsiye ediyorum.

1|0
    0|0
  • kötü beğenmedim

0|0
    0|0
  • Bir parça daha isteriz...

0|0
    0|0
    • ay utandırma beni

• Sesin türküye yakışıyor belli, gitmelisin saz kursuna...

• bence evlenmeliyiz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sesine daha uygun bir türkü seçebilirdin sanki bu çok zorlamış seni, :)

1|0
    0|0
  • sesin kötü değil ama çok fazla titriyor hakim olamamışsın ses tonuna
    ayrıca bağlama çalabilmek için ses güzelliği şart değil :)

1|0
    0|0
    • boşa kürek çekmek istemem diyabet hastasıyım günde 8 defa parmaklarımı deliyorum fazla hassas, çay bardağı bile taşıyamıyorum emek vericem telli çalgı neticede :/

• teşekkür ederim ki <3

• rica ederim <3

• ses var eğitilir yani:)

1|0
    0|0
    • arkadaşım eskiden iyiydi gür gür çıkıyodu cidden ama bir şok atlattım bir süre bağıramadım bile sonra inceldi :S heves ettim ama

• gayet güzel sesin:)

• Sesin iyide turku secimin yanls olmus ama git bence :)))

1|0
    0|0
  • Bnce sesin yetiştirilir de çoktatli cçok uygun

1|0
    0|0
  • gayet iyi

1|0
    0|0
Yükleniyor...