Bu Ses bu Goruntuyle sizce kendi bestelerimle bu muzik piyasasindaki zorlu yola cikmalimiyim?

sizce bu piyasada bir yer edinirmiyim saglam bestelerim var simdilik onlara zaman var evet daha oncede sordum bu soruyu gercekten gorusleriniz iyi ya da kotu benim icin cok onemli http://vocaroo.com/i/s1iUuU83t8R3 karaoke yaptim

Güncellemeler:
pc nin mikrofonuyla anca bu kadar oldu o da bahanem olsun :D

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben destekliyorum, bir yerlere gelsen haber et düet okuyalım. Sesimiz uygun mu sence?

1|1
    0|0
    • cherle sen aklimdasin biseyler olursa mutlaka buradan sana ulasicam :D

• Yani illede mehşur olman gerekmiyor, amatörcede bişeyler yapa bilirsin

• amatorce biseyler yapicam aynen bir arsivimde olur kendimce ama basarabilirsem amacim mesur olabilmek

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunun goruntu ıle fazla bır alakası yok gorunumunde bırsey yok gayet guzel fakat ses olarak kendını gelıstırmelısın bunun ıcın şan ve solfej kurslarına gıtsen senın ıcın daha ıyı olabılır ses frekansını biraz daha yukseltmelısın :)

0|1
    0|0
    • goruntude bir yerde onemli gunumuzde malesef bir yerlere gelmek istiyorsan o acidan sormustum sese gelince gercekten bu konuda cok taze ve bir ders almamis durumdayim dediginiz gibi bir bilene danismam gerekio onumuzdeki hafta musait olucam konservatuara gidicem daha onceden bu karara varmistim ama sonuc ne olur hic bir fikrim yok :/

• ya da dediğin gibi konservatuara başvur bence :)

• sadece hocalara sesimi gostermek istiyorum bakalim begenirlerse bir yol gosterirler sanirim

• piyasaya bin bile basarsın

1|1
    0|0
  • güzel bence... İnşallah olur.

0|1
    0|0
    • tesekkur ederim guzel dilekleriniz icin kendi bestelerim var sesimden emin degilim ama soz yazarligim guzeldir ses isinide halledersem guzel seyler yapicam ins ;)

Erkekler Ne Diyor 1

• hacım çık ya yola kaybedecek bişeyn yok belki tutulursun hayarın değişir bizide görürsün :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...