Aranızda hergün benim gibi düzenli olarak yeşilçam filmi izleyen (özellikle 70 liyıllardan) var mı?

Aranızda hergün benim gibi düzenli olarak yeşilçam filmi izleyen (özellikle 70 li yıllardan film izleyen) var mı?

ben 1, 5 seneyi aşkındır hemen hemen hergün ortalama 1 yeşilçam filmi açıp izliyorum. artık öyle ki bazen televizyonda oynarken rastgeldiğim filmleri tanıyabilecek hale geldim.. tahminen yaklaşık olarak çekildiği yılı , oyuncuları, konusu ve filmin adıyla ilgili tahminler yapabiliyorum. önceden izlemiş olduğum filmse tanıyabiliyorum. aranızda benim gibi olan var mı?
varsa birbirimize film adı tavsiyesinde bulunabilir miyiz?
70 li yıllara ait olan hangi yeşilçam filmini izlesem karar veredim.. hani birbirimize öneride bulunalım yeşilçam fanatikleri?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• hep 70 yıllardan mı izliyorsun mesela Halıcı Kız var ilk renkli türk filmi. 60 yıllardan da susuz yaz var onları izleyebilirsin

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim... aslında türk filmi izlemeye 50 lerden başlayıp sonra 60 lara geçmiştim...0 lar sıkınca 70 lere geçtim ve 70 lerde takılıp kaldım en sevdiğim dönem oldu ve vazgeçemedim... halıcı kız ı izledim evet güzel filmdi... ancak susuz yaz ı izlememiştim ona bakabilirim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Hep izlerim..

0|0
    0|0
    • bana önerebileceğim.. güzel diyebileceğin bir film var mı? o kadar çok varki bu filmlerden... arasından seçemiyorum...

• Hepsi birbirinden güzel..
      Şimdi senin zevkini bilmiyorum ona göre bişey diyemiyorum..
      Ama ne çıktımı izlerim..

• hmm örneğin hülya koçyiğit ve türkan şoray tarzı aşk-dram filmlerinden pek hoşlanmıyorum.. en sonra tercihim olacak türde filmler... ben daha ziyade macera ya da macera-komedi severim mesela üç kağıtçılar,, dikkat kan aranıyor cingöz recai gibi... serdar gökhanın macera filmleri hep ilgimi çekmiştir mesela

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayatta izlemem.

0|0
    0|0
  • Saçma sapan geliyor bana, sevmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...