Yabancı dizi önerin lütfen?

How ı met your mother , supernatural, the walking dead , dexter, friends, smallville , arrow , the flash , house md , nikita, the vampire diaries, the originals , gossip girl , girls , grimm, intelligence , true blood , teen wolf , pretty little liars, lost girl, merlin, doctor who, misfist , seks and the city, the tomorrow people, the secret cirle , chuck ,90210, 10 thing ı hate about you, hannibal, legend of the seeker, skins.

Bunlar dışında izlememi önerdiğiniz yabancı dizi varmı? game of thrones ya da spartacusu ızlemek istiyorum ama baslasammı baslamasammı diye kararsız kaldım.

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• the mentalist, sherlock, true detective, big bang theory, revolution
    GAME OF THRONES VS SPARTACUSE kesinlikle başlamanı tavsiye ederim. En sevdiğim iki dizi

1|1
    0|0
    • the big bang theory yazmayı unutmusum onuda izledim Hımym den sonra en sevdiğim komedi dizisi true detectivei merak ediyorum cok öneren var

• true dedectivede çok kaliteli bir dizidir ilk 2 3 bölüm sıkıcı gelebilir ama devam et bırakma

Erkekler Ne Diyor 14

• ne demek başlıyım mı başlamayım mı şu ana kadar yapılmış en muhteşem iki dizidir spartacus ve game of the thrones.

1|0
    0|0
  • Nip tuck estetik uzerine cok guzel

1|0
    0|0
  • Bates Motel, American Horror Story, Shameless (iyidir bak.) Ha bir de genel kültür filan da olsun dersen Cosmos: A Spacetime Odyssey derim ben. fena anlatir tyson reiz. Doctor Who da izlemissin iyi etmissin. David Tennant unutmadik unutmayiz alons-yyyyyyyyy

1|0
    0|0
  • Sherlock ve Lost izlemediysen kesin izle ve big bang theory i tercih etmem. Game of thrones u öneririm.

1|0
    0|0
  • bırak azcık bence izlemeyi :D izlemediğin kalmamış

1|0
    0|0
    • iş yerinde masa basında boş zaman cok başka ne yapayım :D

• hep hayalimdeki iş :D iş yapma para al :D

• hahahaha :D babamın iş yeri olunca faks cek fotokopi çek sil süpür bunları saat 10a 11e kadar hallediyorum zatn bitiyo gerisi boş :D

• izlediğin dizilerin hepsini hemen hemen izledim vikings, hell on wheels, game of thrones 3lüsü güzel ve breaking bad yok yazdıkların arasında bence en iyisi breaking bad ama diğerlerinede başla çok güzel

1|0
    0|0
  • 30 Rock.

1|0
    0|0
  • anasını ağlatmışsın :D daha ne izlicen :) bence yerli dizileri öldür biraz da :)

1|0
    0|0
    • medcezir den başka bişey izlemiyorum türk yapımı oda zaten yabancı bir diziden uyarlanmış tatmin etmiyo türk dizileri :D

• Ezel iyiydi türk dizileri içinde. ben şu an sadece kardeş payı nı izliyorum.
      yabancı olarak how i met your mother izledim sonlarda sıktı ama bitirdik başlamışken
      vikings de fena değil gibi ama ağır akıyor. çizgi dizi izle bence :) the simpsons :) mizahı iyi adamların

• The big bang theory, vikings, hannibal, Hell on Wheels, two and a half men...

1|0
    0|0
  • spartacus tek kelime

1|0
    0|0
  • Lost'u izle bence. Ramazan'da çok iyi gidiyor :)

1|0
    0|0
  • Sparkacus tavsiye ederim. brison break ve game of thones de guzeldir...

1|0
    0|0
  • lost,

1|0
    0|0
  • seninle ortak çok dizimiz varmış gel beraber izleyelim:) senden farklı olarak bunları izl edim/iyorum lost-prison break-house m. d.-seinfield-leverage-heroes-the 4400-fringe-american horror story-spartacus-game of thrones-veronica mars-cougar town-joey-suits-lie to me-falling skies-mad men-elementary-masters of horror-being human-breaking bad... şimdilik bunları hatırladım:)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Vallaha bnde game of thrones ya da spartacus yazacaktım onları söylemişsin zaten aklıma gelirse yazarım merak etme. :)

0|0
    1|0
  • American horror story kesinlikle izle ve davinci's demons

1|0
    0|0
  • Dracula

1|0
    0|0
  • person of interest

1|0
    0|0
  • tarzını biraz değiştirip family guy izlemelisin :D

1|0
    0|0
  • Sherlock.

0|0
    0|0
  • fringe, lost, prison break, game of thrones, soa, the100, orphan black, once upon a time, true detective, Da vinci's demons, shameless, six feet under

0|0
    0|0
  • sherlock diyebiliyorum çünkü diğerlerini yazmıssın mübarek kız

0|0
    0|0
  • hepsi bir yana game of thrones bir yana

0|0
    0|0
Yükleniyor...