Belki gereksiz bulacağınız detay bir soru ama lütfen bir bakınız arkadaşlar?

Marmara ünv. gazetecilik son sınıf öğrencisiyim, aynı zamanda Başkent İletişim Bilimleri Akademisini bitirdim ( spikerlik ). Şimdi yaz stajımı Ciner yayın grubunda yapıyorum, hedefim spiker olmak. ama benim sol elimin içinde yanık izi var. avuç içinde yani. bu ekrana çıkmama engel olur mu sizce? el şeklimde bir bozukluk yok sadece iz olarak var. ama görünüyor tabi açtığım zaman. spikerlik hayallerim suya mı düşecek dersiniz? :((

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• avuç içini gösterme eline birşeyler sür sorun olmaz

0|0
    0|0
    • Sorunu okuduktan sonra bir kaç kanalda spikerlerin el hareketlerine baktım fakat öyle el kol sallanmıyor açıkcası. elını sallayanların ıse genelde elelrınde kalem tuttukları ıcın ellerı yumruk seklınde yanı içi gozukmuyor.. Sen cok bellı oldugunu soyluyorsan kalem tutabılırsın.. Kımsede anlamaz... Onun dısında bende başkent iletişime başlıyorum 9 Nisanda başlıyor bakalım hayırlısı inş. Ben seslendirme düblajı seçtim. Unutmadan bende Ciner grubundayım :) sana 50 mt uzaktayım :) tahmin et bakalım neredeyim :)

• pardon yanlış bölüme yazmışım :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Sorunu okuduktan sonra bir kaç kanalda spikerlerin el hareketlerine baktım fakat öyle el kol sallanmıyor açıkcası. elını sallayanların ıse genelde elelrınde kalem tuttukları ıcın ellerı yumruk seklınde yanı içi gozukmuyor.. Sen cok bellı oldugunu soyluyorsan kalem tutabılırsın.. Kımsede anlamaz... Onun dısında bende başkent iletişime başlıyorum 9 Nisanda başlıyor bakalım hayırlısı inş. Ben seslendirme düblajı seçtim. Unutmadan bende Ciner grubundayım :) sana 50 mt uzaktayım :) tahmin et bakalım neredeyim :)

0|0
    0|0
    • aaa öyle mi? ben çıktım ordan şmdi. yaz stajımı yapmıştım. bakalım okul bitiyor bu yıl. Bloomberg HT Ali Çağatay'dan kartvizitini aldım. Bir de kısa bir sohbet ettik. Okul bitince akedemiden aldığın sertifikayı bana mail at dedi :) ama ona sormaya cesaret edemedim elim yanık sorun olur mu diye. olumsuz bir cevap gelirse moralim bozulur , en iyisi şmdilik hiç sormiyim dedim. :)

• Bülent ersoyu bile ekrana çıkarıyorlar. ne olacak ondan

1|0
    0|0
  • aman sende ne olacak. hatta bence bilerek göster "elinde ne var bu kızın aaa" derler o şekildede olsa adın duyulur. reklamın iyisi kötüsü yoktur. inş. spiker olursunda dediğimi uygularsın "ulan adam doğru demiş" dersin sonrada..

0|0
    0|0
  • Önemli olan vurgu, tonlama ve ses rengin. Dış görünüş o kadar da önemli değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...