Sosyal paylaşım sitelerine fotoğraflarımızı koymamızın nedeni nelerdir ?

Facebook olsun twitter olsun kızlarsoruyor.com olsun kendi fotoğraflarmızı koymanın nedenleri nelerdir?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Sahsen koymadim.. Yani ne icin koymaliyim onu bilemedim:P Arkadaslarim oldugunda gormek veya gostermek istedigimde yaparim..Belki kafam eser koyarim.. Bilmiyrm keyfime kalmis bir durum.

0|0
    0|0
  • Fb sayesınde pc çöktüğünde fotolarımın bi kısmı sağlam kaldı :)

Amaç şu fotoğrafları sevıyorum. Anı yakalamayı ve paylaşmayı sevıyorum.Ayrıca adı üstünde profilim gözümü,rengimi,dilimi ve zevkimi taşımalı.

0|1
    0|0
  • facebook'a koyarım akrabalar falan yorum yapar eğleniriz akrabalar arama motorunda bizi ararken daha kolay tanımalarına neden olur. twitter, kızlarsoruyor vb. sitelere fotoğraf koymam güvenmedigimden değilde gerek görmüyorum.

0|0
    0|0
  • yiter ya yiter.

0|1
    0|1
  • facebook ta 49 albümüm var akrabalar görsün , arkadaslarim görsün diye ha tabi beni cekemeyenlerde görsün diye :)))

0|0
    0|0
  • öyle can sıkınıtısı,vakit geçsin,fotolar kaybolmasın(bilgisayar çöker falan),hava olsun falan işte :)

0|0
    0|0
  • Twitte ve burda fotografimim yok face dede begenirim koyarim bir amaci yok ;) ama bakiyorumda millet ne yapsa koyiyor sirf gösteris olsun diye gülmekten öldugum cok foto var

0|0
    0|0
  • çalınıpp kötüü durumlarda olmasından korkuyorum yksa kcam

0|0
    0|0
  • tarzına güvenen buyursun gelsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kişisel Zevk .

0|0
    0|0