Ben fotoğraf çekiyorum başka ilgilenenler var mı fotoğraf ile?

merhabalar

fotoğraf makinesi aldım nikon çok güzel yeni yeni resimler çektim faceye koydum olumlu veya olumsuz yorumlarda aldım nasıl popiler olabilirim tasarımcı olabilirim.

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• genelde fotograf çeken kızlarla ilgileniyorum :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Önce muhakkak eğitimini al. Bir kurs olabilir. Makinanı iyi tanı. Photoshop öğren.

Tasarımcı olmak diye bir tabir fotoğrafçılıkta yoktur. Kompozisyon vardır. Yeteneğin varsa onu da zamanla öğrenirsin ve güzel fotoğraflar çekersin.

Flörtte yazmışsın :) Flört ve hobinin kesiştiği tek nokta flörtü hobi edinenlerdir. Gerçi fotoğrafı hobi olarak seçen bir kadın benim çok ilgimi çeker. %99 erkekte bir etkisi olmaz :)

Son olarak, niye pop"i"ler olmak istiyorsun?

0|0
    0|0
  • fotograf bi hobi oalrak mı istiyorsun yoksa profosyonel mi eger ki profosyonelse ilk once photo shop gibi bazı programalrı kullanmayı ogren sonrasında fotograf makinanı asla yanından ayırma her gordugun anı ceknmeye calıs bir gun icinde cektigin foto lara her aksam teker teker bak ki cok ozel anılar cıakrabilir ve zmanla profosyenellige adım atabilirsin ..!

1|0
    0|0
  • Okulunu okudum yeter mi ;)

0|0
    0|0
  • malesef twittera üye olan yazar şair oluyor,eline makine alıp fotoları facebooka atan photographer oluyor :(

0|0
    0|0
  • bol bol fotograf çekmeye devam et... Cektikce kendi fotograflarina yorum yapmaya baslayip gelismeye baslarsin...

0|0
    0|0
  • bununla ilgili pek çok dernek vs var onlara başvurabilirsin, fotoğrafçılık kulüplerine başvur, güzel sanatlar akademileriyle ve akademisyenlerle görüş ;)

0|0
    0|0
  • bende fotograf cekiyorum, genelde portre ve makto fotograflar

popiler :) mi olcan tasarımcı mı önce ona karar ver .

0|0
    0|0
  • Profesyonel fotoğrafçılık eğitimi alman gerekiyor

fotoğrafla ilgilenmiyorsun sen sanatçı değilsin :)

0|0
    0|0
  • Pozlama, enstantene, ISO, Apertür,Alan derinliği gibi terimleri öğrenmelisin önce.

0|0
    0|0
  • Ben yarı profesyonel fotoğrafçıyım.

0|0
    0|0
  • allahım ya popi ne ya

1|0
    0|0
  • popiler olmak pek mümkün değil... biraz uğraşla popüler olabilirsiniz. ama sanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • eline her fırça alan ressammı oluyo :)

0|0
    0|0
  • stock sitelerine fotoğraflarını yolla. Deviantart a falan da yükle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• flörtte yazarak olamayacağın kesin.

0|1
    0|0
  • ergenmisin sen yaa

0|0
    0|0
  • ilk önce bir popülerin yazılışını öğrenmekle başlamalısın. Sonra bunun kursu tekniği vs. varsa onu öğrenmelisin. Bunlar yoksa nikon mikon farketmez

0|0
    0|0
  • düğünlerde partilerde foto çekerek popi ler olursun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...