Horoz yumurtası gören var mı ya da duyan?

Ya benim babaannemim tavukları var kümesinde.Ben de köy yumurtasını çok severim ziyarete gittiğimde alırım hep kümesten pişiririm.Neyse lisedeyken bi kere sabah kümese indim tavukları kovaladım yumurtaya uzandım bi baktım bi tane normal yumurta bi tane de küçücük bi yumurta var.Normalden 3 kat falan küçük yani.Neyse aldım ikisini de sordum babaanneme o horoz yumurtası senede bir gün yumurtlar horoz o da sana denk gelmiş dedi.Pek inandırıcı gelmedi okuldaki fen hocama falan götürdüm o da anlamadı.Siz böyle bir şey gördünüz mü?

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben de inanmak istememiştim babaanneme ama gerçekten elimdeydi yumurta hocama falan götürmüştüm yani.Sonra bi kız arkadaşa hediye etmiştim sakla diye.Şans getirsin sana diye:=)

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Evet horoz yumurtası vardır.!

- Senede sadece bir defa yumurtlar ve yumurtası diğer tavuk yumurtalarına nazaran küçüktür.

0|0
    0|0
    • Yanlış olmasın senede bir mi ömürde bir mi emin değilim.. Ama yumurtlarlar

• :)) Birde uzun süre kalabiliyor

• Vallah kardeşler 3 gün önce doğurdu kardeşimle şimdi içti ciyciy çok güzel dedi vallah içti

Kızlar Ne Diyor 6

• horoz yumurtası olmaz,sadece tavuklar yumurtlar...

0|0
    0|0
  • Efsane bunlar.

0|0
    0|0
    • Gerçek bunlar

• Başka yaşlılara da sormuştum biz de duyduk ama görmedik demişlerdi.Şanslıymışım çok.Milyonda birmiş yani:=)

• Gerçekten şans yani.

• gazetede okudum nettede vardı haberi ama bn görmedim

0|0
    0|0
  • artık erkekler de doğuruyor

0|0
    0|0
  • babannen seni çok kötü keklemiş.

0|0
    0|0
  • erkekler doğurmadıgı gibi horozda yumurtlamaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Japonyadamıydı çindemiydi neydi erkek hamile kalıyoda horoz niye yumurtlamasın ?

0|0
    0|0
  • Denizatinin erkegi ile karisti galiba.bende buldum o yumurtadan.asil horoza sormak lazim nerden cikti diye.

0|0
    0|0
  • bu horoz i.bnemiymiş gardaş

0|0
    0|0
  • Açıklama soru soranın kendisinden geldi..

Böyle bir olay var...

0|0
    0|0
  • hermafrodit horozdur belki

1|0
    0|0
  • horoz bu dakkası dakkasına deng gelmez dengesizdir :D:D:D

0|0
    0|0
  • Kimisi 5 yılda bir diyor kimisi ömründe bir yumurtlar diyor bence hikaye bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...