Anketteki cengaverlerden hangisi "Türk" ve "Moğol" adına yaraşır şekilde acımasız ve yokedici?

benim favorim ölmüş annelerine sarılan bebeklere bile acımayan Kuzeyin Efendisi Başbuğ Tong Yabgu Kağan. Sizce bu cengaverlerden hangisi kanının gerektirdiğini daha iyi yapmış?

• Avrupayı baştan sona yağmalayan, teslim olmayan milletleri öldürüp teslim olanlara ağır vergiler koyan Tanrının Kırbacı Attila
    100% (1)0% (0)100% (1)Oy Ver
  • derbent katliamını yapmış olan Kuzeyin Efendisi Tong Yabgu Kağan
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Çinlileri toplu bir biçimde katliam yapıp, karılarını, kızlarını savaş ganimeti yapan mabetlerini yakarak Oğuz Türklerinin intikamını alan Tengri Böğü Kağan
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • 40 milyon insan öldürerek doğaya ve atmosfere büyük katkı sağlayan Cengiz Han
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • bize bulaşırsan Allahın gazabına uğrarsın diye kendisini tehdit eden halife mutasımı keçeye sarıp atlara zöktüren Bağdatta kedi/köpek dahil bütün mikroorganizmaları yok edip onlara "Tanrının gazabını" gösteren Hulagü Han
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sırf onun merhamet edeceğini düşünerek yetim çocukları yoluna çıkartan isfahan halkının gözü önünde "bunlar çocuk değil eşkiya artıklarıdır" deyip hepsini atlarıyla ezen, yezidler dünyanın fazlalıklarıdır deyip onbinlercesini diri diri yakan "Türkistan Emiri" Timur
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Mısır seferinde öldürecek adam bulamayınca timsahların kafasını kesen Yavuz Sultan Selim Han
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
"Yaradılanı öldür yaradandan ötürü"

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbiri. Töresine uyup tahta abisini çıkartan ve tahtta gözü olmayan Kültigin.

0|0
    0|0
    • o bir efsane zaten ama oda Diğer bozkurt soylu ataları gibi acımasızdı.

• abisi mi? erkek misin lan sen?

• Evet abisi dedim ne var bunda? Erkek olduğumu nerden çıkartıyosun pardonda? Sen soruma cevap ver.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• en acımasızı karl marx

0|0
    0|0
  • adaleti ve gücüyle ezileni.. öksüzü yetimi koruyan sultan senceri seçerdim..

0|0
    0|0
  • ne içtin hacı banada yolla

0|0
    0|0
  • h şıkkı , hepside türktür hepside birdir amç bellidir.

0|0
    0|0
  • Ben burada İskenderi göremiyorum?

0|0
    0|0
Yükleniyor...