Bursa' da mutlaka yapmam gereken bir şey?

Selamun aleyküm :)

Haftaya insAllah Bursada olcam ve orda özel seyler var mi yani yapmami tavsiye edeceginiz seyler?

Ve iftarda gidebilcegim güzel yemek yerleri?

Simdiden cok tesekkür ediyorum :)

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• Bursaliyim 15 senedir dur anlatayim. Bursanin ıskenderi meşhurdur, onu yemeden terketme. Tarihi eserleri de çok tabi, tophane meydanı çok güzel , manzarasını da gör. Orhangazi , osmangazi türbeleri tophanenin hemen yanında. Sonra gece hayatı tarzı birşey istiyorsan fsm bulvarı güzeldir , orda bolca cafe var.

Uludagi vardır bide , çıkarken cinara ugrarsin tarihi cinar çok büyük haliyle. Ulucami car ama cami heryerde yani , ama görülmesi gereken büyük bir cami. En büyük iki caddesi altıparmak , fomara. Stadyumda var orda, stadyumun hemen yani lunapark orasida çok güzel , eglenmelik

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• İskender kebap, pideli köfte (bursa kebabı diye de geçer), kestane şekeri mutlaka yenilmeli. Uludağ'a çıkılabilir. Yeşil türbe, ulucami, botanik parkı, Mudanya, Tophane görülesi yerlerdir. Mudanya'ya kadar gelmişken biraz daha ilerleyip Tirilye'ye geçebilirsin. Sonraaaa Fsm'de çok mekan var oralara takılabilirsin falan filan

1|0
    0|0
    • mmh kestane sekeri :)
      Tesekkürler :)

• Ulucamiye uğra oradan Tophaneye çık manzara iyidir. Teleferik yeni açıldı ona mutlaka bin Bursayı seyret. Cumalıkızığa uğrayabilirsen oraya da git özellikle kahvaltı için olabilir. Dağ yoluna araç varsa inkaya çınarına git çay felan içmeye ve temiz bir hava almaya birebir. Daha çok şey var =)

1|0
    0|0
  • ya bana da anlat orayı gitmeyi çok istiyorum bir gidemedim de :D

1|0
    0|0
    • bende pek bilmiyorum en son kac sene önce gittim bursaya.. neyse ben anlatirim önce bir Allahin iziniyle gidim :)

• tamam. neyse anlatmasanda olur. sen git de :D

• Aleyküm selam vr vb, meşhur ulu camii, arasta, teleferik dağ, İskender yeter

1|0
    0|0
    • Teleferik vardi dogruu tesekkürler :)

• Aleyküm selam^^
    Camileri gezmeden gelme.(ulu cami)
    Birde milli parkı tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Uludağ yolunda tarihi çınar ;))

1|0
    0|0
    • Mutlaka giderim tesekkürler :)

• Ve aleyküm selam. Allahın izniynen bırsada olduğun zaman iskender diye bir iskenderci var oraya git.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gereksz

0|0
    1|0
    • Ozaman yorum atma? hemde gizli gizli uhhh :D

Yükleniyor...