Türk Toplumu İçin Sosyal Bir Deney Yaptık Arkadaşlarla (Rus Kızı-Türk Kızı)?

Ailelerinin de yanlarında oldukları fakat ailelerinden izin isteyerek kenara çektiğimiz (Sosyal bir deney yapıyoruz ve kızınız sizin yanınızda çekinebileceğinden özgürce cevap veremeyebilir. Bir dakikalık izninizi rica edebilir miyiz? seklinde) yoldan geçen 10 Türk kızından 6si yatma teklifimizi kabul ederken 10 Rus kızından 4ü yatma teklifimizi kabul etti. Ailelerinin de yaninda olan kızlardan seçmemizin nedeniyse o kadar da rahat olmayan tiplerin seçimini değerlendirmekti. Bu değerlendirmeyle ilgili olarak ne düşünüyorsunuz?
Dipnot:Türk kızlarından yatma teklifimizi kabul edenlerden biri kapalı, Rus kızlarından yatma teklifimizi geri çevirenlerden ikisi sarhoş ve oldukça seksi giyimlilerdi. Yatma teklifimizi kabul eden diğer beş Türk kızdansa hiçbiri sarhoş değildi ve üstleri kabul edilebilir, düzgündü

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Çünki Ruslar sizlerden daha cazip ve daha yakışıklı ve ya daha korkunçları ve zengin fakirleri ile yatmıştır. Farklı gelseydiniz yatarlardı.
    Türk kızları için bir ilk olduğunuza göre anında tahrik ede bilmişsiniz. Ve ya kaçamak olduğunuza göre çok etkilemişsiniz

1|0
    0|0
    • Ben anlamadim bunu gercekten:)

• Teşekkür ederim:)

• Önemli değil:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Yani ne çıkarcağız bu deneyden türkler ruslara göre o* falan mı? Bu deney genellemeye bakmaz karakter kişilik meselesi bu

0|0
    0|0
    • Onu demek istemedim. Zaten sizin yaptığınız bu. Madem genellemeye bakıyor neden Rus kızları söz konusu olunca da aynı şeyi düşünmeyip, genelleyerek:"Onlar o... Onlar rahat ondan onları beğeniyorsunuz."diyorsunuz. Belki biz de genelleme yapmadan genelini seviyoruz, kalplerini seviyoruz belki.

• Ben rusları sevmiyorum demedimki şu ana kadar birçok rus tanıdım arkadaş oldum içlerinden uçarı olan da vardı müslümanlardan bile daha edepli olanda vardı ama yaptığınız 'sosyal bir deney' tamamen geçersiz bu deneyinizde ne anlatmaya çalıştınız onlarda sizin gibi o* falan değillermi yoksa sizden daha düzgünler mi? Benim karşı çıktığım hepsini iyi görmeniz iyiside var kötüsüde senin karşına iyisi çıkar başkasına kötüsü yani bu deney saçma olmuş belki deneyi farklı bir yerde yapsaydın 10 da 10 u kabul etcekti bu türkler içinde geçerli deneylerle bir yere varamazsın yaşayıp gör derim ben.

• Hayir onlar sizden üstün filan demedim asla. Ama dediğin gibi onların da düzgünü var ve siz belki savunma mekanizması olarak geri kafalı Türk erkeklerinin Rus kizlarini sürekli üstün ırk saymasından sıkılmış olarak Rus kizlarina o... diyorsunuz yani geri kafalı Türk kizlari boyle diyor ama ben de diyorum ki Türklerle Ruslar arasinda ahlak acısından bir fark göremiyorum

• sonuç olarak ruslar namuslu türkler o.. mu yani ;)

0|0
    0|0
    • Ben öyle bir şey demedim ki bana göre "o..."diye hitap edilen ve bunu meslek haline getirmiş insanlar bile belki sizin tabirinizle"o..."olmayabilir. Ama siz sanki Türk kızları Rus kızlarından daha ahlaklıymış gibi davranıyorsunuz ve bu bazen çok adaletsizce yersiz oluyor

• Bunu sadece Turkler boyle dusunuyor zaten:)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...