Facede paylaşabileceğim anlamlı söz ya da kısa metinler önerir misiniz?

facede paylaşabileceğim anlamlı söz ya da kısa metinler önerir misiniz teşekkürler

0|0
114

En İyi Erkek Görüşü

• aynı kederi taşıyan ne çok insan var. aynı telaşlardan ötürü kendine kızan, sevinen ve yüzü kızaran. ne yana bakacağımız konusunda hergün hepimiz birbirimize danışıyoruz. mümkün olduğunca haberliyiz birbirimizden. kısacık bir hayalimiz olsa tutup anlatıyoruz en yakınımızdakine. bir cümle bulsak hayata dair üstümüzde yükmüş gibi başkasına yük ediyoruz. tüm bunların bir sebebi olduğu için yapmıyoruz. kimisi yalnızlığına yoruyor bunu. kimisi daha geniş bir dünya görüşüne sahip olduğunu iddaa ederek paylaşımdan bahsediyor. paylaşımın önemini vurgulayarak yapıyor bunu çoğu zaman. niyetlerimizden bahsedip duruyoruz her an. kötü bir niyetim yoktu diyoruz birinin başına çorap ördüğümüzde. sonra bir köşeye çekilip geçmesini bekliyoruz. uzunca cümleler okuyoruz. aklımızı cümlelerle temizleyeceğimizi düşünüyoruz. hep ama paylaşıyoruz. acısak da paylaşıyoruz. sevinsek de. aklımızın kirlendiğini unutarak yapıyoruz tüm bunları. kendimizin yetmezmiş gibi başkasının da suyunu pisliğe buluyoruz.

-Şamil Akay'ın ölüm günlüğü.

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Gönlü ile gelen dost uzatılan eli asla bırakmaz ve sessiz çekip gitmez... Yürekle gelen aşık istediğini aldığında sessizce kaçıp gidebilir...

0|0
    2|0
  • www.feystepaylasmalikkapaksozlernicklerfotolar.net te bulabileceğinize inanıyorum

1|0
    0|0
  • Bir gün belki seninle aynı elektrik faturasına '' oha lan'' deriz.

Aşk pencere gibidir fazla açarsan havanı alırsın yaz bıde kanks beğenı rekoru kırarsın valla hülazim

1|0
    1|0
  • Aşk !!! Ağır Yükler Bindirdi Omzuma...
    Ne Taşımaya "GÜCÜM" Var, Nede Atmaya "CESARETİM"... Çığlıklar,
    Arasnda Sağır Vede Dilsizim... Ne Duyup Anlamaya İsteğim Var, Nede Konuşup,
    anlatmaya mecalim...
    Aşk Diye Birşey Yaşıyorum. Ne "TEK" Taraflı Demeye Dilim Var,
    Ne De "KARŞILIKLI" Olduğuna İspatım...
    Sessizce Bekliyorum Ama Ne Fazla Beklemeye "SABRIM" Var,
    Ne De Boşver Diyecek "YÜREĞİM"...(EFECAN)

1|0
    1|0
  • Bana bir şarkı söyle içinde ayrılık olmasın.

1|0
    1|0
  • Yokluğunun soğuğunda üşümektense varlığının ateşinde yanmak isterdim. Üşüyerek yanmayı yanarak üşümeyi yazık ki ben senden öğrendim

0|0
    1|0
    • ... Acaba uzakta olması mıdır onun en büyük cazibesi? Mesafe midir acaba onu her an özlenen bir düşe çeviren?

• Sen ‘gönlümün’ yüküsün, omzumun değil! .. Sen canıma yarasın tenime değil! .. Yürekte taşınan sırta ağır gelir mi? ..

• #Kezbanussun değil mi itiraf edebilirsin kendime zarar verdirttmem

0|0
    2|0
  • haddinden fazla değer soytariyi kral eder

1|0
    1|0
  • Seni sevmek ölümse koym götüne gülümse :)

0|0
    2|0
  • inat etme gökyüzü benim kadar ağlayamazsın

0|0
    0|0
  • Abi facede ve twitter de en kıll olduğum şey söz paylaşandır. google yazıyolar güzel anlamlı sözler sonra twitter facede paylaş paylaşınca ne oluyor her gün söz mü ezberlicez

0|0
    1|0
    • beyninde salça mı var arkadaşım senin

• o zaman yorum yamayıp tıpış tıpış gidicen paşam ^^

• Ben burada tepkimi dile getirmiyecemde. Nerede getircem sosyal bir ks forumu

• borç alan emir alır

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• "İnsanın yaşamı, sonsuzlukla kıyaslanınca ancak bir saniye kadarsa; acı çekmeye değer mi?"

0|0
    1|0
Yükleniyor...