Milli Birliğimiz Sizce Kayboldu mu? Şuanda çevremde hiç kimse birbirini kollamıyor!?

Selamlar,

Türkler milli birliğini kaybetti mi? Sizce? Ülkemizde ne yazıkkı aileler, kardeşler birbirini kollamıyor. Esnaflar desen milleti kazıklamak için elinden gelen herşeyi yapıyor. Artık helal işle uğraşan kaldı mı inan bilmiyorum! Şimdi ki gençlerin çocuğu çalışmaktan aciz. Köy yerindeki çocuklar artık, tarlalardan kaçıyor. Üretim seviyesi hayli bir düştü. Bizim türk milleti kendi menfaati için, bencil duruma mı düştü? Herkes arsasını satıp şehire gitme hayalleri kuruyor? Bu nasıl düzen böyle? Nereye gidiyoruz? Artık herşeyimizin sahibi kapitalizm adı altında yöneten işletmeler oldu! Durum çok kötüye gidiyor! Siz neler düşünüyorsunuz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ya sev ya terk et politikası üzerine kurulu bir düzen işte daha ne bekliyorsun? Toplum ayrıştı, mezhepler birer grup oldu, dinler insanları manipüle etmekte birer araç, partiler örgüt halini aldı, insanlar ilahlaştırıldı, birlik? Uyanda kendine gel derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• küçük çaplı durumlar büyüdü gitti buraya geldik, eski düzen yok çünkü gün geçtikçe birşeyler hızla devam ediyor ve ayak uydurmaya çalışıyoruz biz insanlar.

0|0
    0|0
  • Ekonomide millytçi olunmaz arkadaşm az kötap oku , makale oku ekonomide liberal olunur.. şimdi liberalde nedir diyceksin hiç konuşmaya başlamayalım en iyisi :)

0|0
    0|0
    • Herşeyi takip edemem ki? Çevremden gördüklerimi direk yansıttım.

• Gördüklerinle , duyduklarınla olmaz o iş zaten okusan bilirsin , örn ingiltere tarihi ;) hepsi tarlalarından göç ettirildi , çit olayı mesela falan filan uzun iş , İktisat okuman lazım :) milliyetçilik ekonomide olmuyor canım bunu bilmen yeterli ;)

• Kısacık bahsetsen ölürmüsün? :)

Erkekler Ne Diyor 3

• ne turku kardeş turk diye biseymi kaldi milletimiz geri zekali olmuş. ulkenin anasini aglattilar daha beter olur ins.

0|1
    0|0
  • Ülkeden kaç kurtar canını

0|0
    0|1
    • Sebep? Niye kaçayım la ! Ben sen miyim çevrede gördüklerimi aktardım. Sizin yorumlarını merak ettim Hepimiz dalga geçer gibi yorum yapıyorsunuz!

• Arkadaşım bu durumu sen ben düzeltemeyiz Bu ülkedeki yönetim düzeltebilir onunda niyeti yok

• Biz yaşadığımız sürece kaybolmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...