Müzik kültürüm çok kötü, ne olacak?

Arkadaşlar lütfen dalga gecmeyin saygı çerçevesinde yardım edin bana. Ben fazla şarkı falan dinlemem ama o kadar geri kalmışımki çok ünlü sakıcıları bile bilmiyorum. isim olarak biliyom ama resmini göstersen bu kim desen sesini dinletsen bile bilemem. mesela bir kıraçı bir dumanı bilmem. sizce ne yapmam lazım bu durumu aşmak için?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• aman be taktıgın seye boswer salla gıtsın bilip te nabıcan karnınımı doyurucaklar? sevaba sokup cennetı mı vadedıcekler? sayısal lotomu tuturtcaklar? dınlemek ıstedıgınde ac dınle kafanı oyle seylerle doldurma

0|0
    0|0
    • ama ne biliyim bazen rezil oluyo insan cahil gibi hissediyorum :)

• walla tum pıyasayı en ınce detayına kadar bılıpte tarıhımızden gunumuzden habersız bırcok bayanla karsılastım onlardan bırı olmadıgın surece sorun yok cok ta fifi de gec hıc kasma kendını

• haklısın aslınd aya müzike ayıracağım zaman yerine yakın tarihle falan ilgilenmek güzel olabilir

Erkekler Ne Diyor 14

• Playlist önerebilirim bir adet www.youtube.com/playlist belki dinleyerek önerilere giderek yeni bir kültür kazanabilirsin :)

0|0
    0|0
  • http://m.youtube.com/watch?v=pwT9G6t-SKI bu tarz parçaları dinleyerek başlayabilirsin :)

0|1
    0|0
    • çok begendim başını dinledim de. ne olarak geçiyo bunlar türü falan?

• tamam teşekkür ederim :)

• Rica ederim :)

• çok da önemli birşey değil bu bence. ünlü şarkıcı dediğin nedir ki herkes tanıyor diye sen de mi tanımak zorundasın yani? ünsüz şarkıcıları severim http://www.youtube.com/watch?v=Cn4L4jFIOpw

0|0
    0|0
    • güzel bir şarkıymış ama ben biraz daha hareketlileri seviyorum

• Sadece susarak özleyesim geldi şimdi.

• Bende hiç birinin ne ismini bilirim ne cismini. Dinlemiyosan dinleme bunun pekte kültürle alakası yok

0|0
    0|0
  • Normaldir. Bilmen gerekmiyor zaten.. Zorunluluk değil bunlar..

Cem Adrian tanı yeter :D

0|0
    0|0
  • Canısı biz biliyoruz da madalya mı takıyorlar? Hoşuna gidenleri dinlersin işte, dinleye dinleye de öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • güzelmiş dinleyecem :)

• Youtube'a "Chris Brown" Yaz, Ne Çıkarsa Dinle. Hepsi İyidir :) ..

• Tavsiyem rap dinleme, metal müzik dinle. Bana göre içinde enstruman olmayan tarzlar müzik statüsüne girmiyor dandik ritimler falan...

• Ceza
    Sagopa Kajmer
    Bob Marley
    Eminem
    Zakkum
    Bruno Mars
    Rihanna

şöyle ufaktan bir liste vereyim dedim bunlardan başlayabilirsin araştır, dinle biraz :D

0|0
    0|1
    • sagopayı biliyom rihannayı ve bob marleyi biliyorum diğerlerine de göz atacam çok saol :)

• Youtube irem derisi kalbimin tek sahibi yaz, önerdiklerine tıklayarak git. İşte popüler kültür ^_^

0|0
    0|0
    • o şarkıyı cok seviyorum tamam yanındakilerede bakarım :)

• Yahu kimin müzik kültürü var ki, popüler ne varsa millet de onu dinliyor.

0|0
    0|0
    • ben ondanda biraz geri kalmışım :)

• MTV bize ne sunuyorsa biz de onu dinliyoruz zaten :)

Müzik sende bir tutku olsa zaten kendine has bir tarzın olurdu.
      Mesela ben 60'lar konusunda epey bir bilgiye sahibim.

Yalnızca müziği seven ve pek ayırt etmeyen insanların yaptığı gibi sen de denk gelince dinle, ya da müzik ilgini çekmiyorsa boşver :) Bilmek durumunda değilsin.

• Biraz sarki kanallarini takip et kral poverturk alisirsin

0|0
    0|0
  • Metallica diskografisi indir başla.

0|0
    0|0
  • Youtube de sağ menüde popüler müzikler var yeter sana:)

0|0
    0|0
  • Bob marley dinle al sana kültür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aç müzik kanallarından ünlü olanlarını başta şarkıcı adı şarkısı filan yazıyor ya hani sürekli dinleye dinleye izleye izleye öğreneceksin. kıraç filan da biraz eskilerde kaldı ilk dediğimi hallettikten sonra eskileri araştırmaya koyulabilirsin bu sayede bayağı gelişim göstereceğine inanıyorum

0|0
    0|0
  • Resim çiz :D
    Canım napcan müzik kültürün kötüyse otur müzik dinle, araştır biraz.

0|0
    0|0
  • sarkı kanallarına bak biraz

0|0
    0|0
  • bol bol müzikle uğraşmak

0|0
    0|0
  • ilginç müzik dinlemeyen genç yok bu devırde sen nıye gerı kaldın

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ya hep başka seylerle uğraşmışım demekki :)

• ilk önce ne tür müziklerden hoşlandığını bul sonra onları dinleyerek 1. adımı at

• bumudur dert ya üüff dert ediği şeye baak

0|0
    0|0
    • dert etmiyorum canım sadece kendimi bu konuda geliştimek istiyorum

• geliştirmeyle alaksı yok muzı kzevk meselesidir yani sırf bu tarz muzikler popiymiş bende dınlııym ogrenıyım bariyle olmaz

Yükleniyor...