İsmail yk yı ve sarkilarini severmisiniz? bu garip sarkilari nasil yaziyo acaba nerden ilham aliyo?

yalana gerek yok dunya kadar sarkisi var bir ya da iki tanesini dinlemisimdir, peki siz dinlermisiniz bu garip adami sevenler var mı muzik piyasasinda olmasi gereklimi, haraketleri sarkilari kiyafetleri nasil sizce, bence uzaylilar tarafindan kacirilip onlarinda başini yiyip serbest birakilmiş gibi :-)

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Nerden mi ilham alıyor

Keşke almasa

0|0
    0|0
    • :-))) yani haklisin tabi ama sesi falan guzel harbiden iste o sapik danslari kiyafetleri sarkilarini biraz degistirse belki daha duzgun olabilir, sence?

Kızlar Ne Diyor 14

• Adama b*k atma dostum :) Farklı olması onun kötü bir iş yaptığı anlamına gelmez. Adam eğlenceli şarkılar yapıyor, ritimleri gayet güzel, ama tutupta bu şarkılarda felsefik şeyler ararsan böyle saçma yorumlar yaparsın. Amaç eğlence bir mantık bekleme, gül geç iş yapıyor. Bu tıpkı Sağ Salim'i izleyip mantıksız bulan süper zekaların yorumları gibidir. Mantıksızmış bilmem ne bilmem ne abi adamlar absürt komedi yapıyor sen mantık arıyorsun ismail yk nın şarkılarında da mantık arama, ritimler bence gayet iyi alt yapı güzel sözler eğlenceli, tarz değişik. Adam daha ne yapsın birini taklit mi etsin? Ondan sonrada taklitçi özenti oluyor. Cinssiniz hepiniz. Büyük Türk düşünürücü Cem Yılmaz'ın dediği gibi gemici mantığıyla titanic izlenmez :D En komiğide dinleyip dinleyip sosyal platformlarda b*k atanlar var (sözüm sana değil) onlar komedi :D Neyin ezikliğini yaşıyorsunuz olum siz :D İnsanlar bazen komik oluyor cidden :)

0|1
    0|0
    • rocky sakin oll :-)

• hmm ozaman tesekurler, cem yilmaz oyle diyo ama kendisi hep tarz takilma pesinde siyahlar fln, madem onemi yok oda ismail yk gibi giyinsin dans etsin madem o kadar sacmalik cok normall, ewtt

• Sen hiç anlamamışsın olayı ben gidiyorum. Sen şu yazımı bir kaç yüz kere oku olmazsa

• kendine özgü tarzı var, diğer sanatçılar gibi başka şarkılardan çalıntı yapmıyo iyidir dinlerim aklıma geldikçe

0|0
    0|0
  • bı yerde dınlemıştım roportajını. eskıden duzgun şarkılar yazıp soyluyodum kımse dınlemıyodu. şimdi saçmalıyorum herkes benı dınlıyo...
    adamda farkında aslında. sıkıntı adamda değil dınleyen kesımde:)

0|0
    0|0
    • :-))) gercekten olabilir, bir ulkede tanidim bir sarkici var harbiden cok saglam sesi var yillarca kimse fark etmemis sonra bu kadin gibi giyinip makyaj yapinca patladi desem yeridir yani :-)) fark yaratmak gerek bazen demekki, yaw harbiden kotu birine benzemiyo tr deki bazi cakallar gibi icten pazarlikli degil gbi bence, sence?

• okadarını bılemıycem ama açık sözlü olduğu kesın:):) çok şaşırmıştım bunu soyledığınde:)

• hmm eger oyle bisey dediyse helal olsun walla en azindan dogru soylemis..

• Kıroca geliyor şarkıları.

0|0
    0|0
  • Zamani vakti birinde bu adam cok populerdi o zamnlar yakisikli geliyodu nedense. Sonra daha yakisiklilarini gorunce reddettik adami :)) ama cidden sacma yani sarkilari :)

0|0
    0|0
    • :-)) sacmalikta sinirlari zorluyo tabi..

• Benim bir arkadasim vardi ismail yknin kanka sarkisini dinlerken hem eslik ediyodu hem agliyodu. Nasil bir psikoloji inan bilmiyorum :)) belki sempatikligi seviliyodur ne biliyim :)

• hmmm walla bazen butur seyleri cok normal karsiliyom o sarkinin icindeki sozler turunden seyler yasamis olabilir diye dusunuyom, mesela bende tarkanin takilmisim sozlerine ben mecburum gozlerine diye giden sarkisini yillardir dinliyom cok seviyom nebm acayip huzur veriyo insana..

• Adam yanlislikla unlu olmus kanks ilham falan yok yani

0|0
    0|0
    • :-)) yani hicmi ses goruntu vs yok..

• Itiraf ediyim 1. Sinifta cok dinliyoduk sarkilariyla dans ediyoduk falan ama sonradan benligime geri dondum :D abi yok yani ne biliyim cirkin biri degil hatta bir kesime gore cok yakisikli ama sarkiya yetenegi yok bence cok sacma buluyorum sarkilarini.. kisisel dusuncem tabi

• hmm sarkilari sacma buluyosun peki soyle neblm kaza bela cok iyi sarkilar yapsa falan biseyler olurmu hicmi sansi yok :-))

• Allah belanı versin şarkısı gayet başarılıydı bence ahahah =)))

0|1
    0|0
  • benim bir arkadasım ismail yk aşığı sürekli resimlerini paylaşıyor şarkılarını dinliyor bıkkınlık geldi sürekli ismail yk

0|0
    0|0
  • Yalan solemiyim kucukken dinliyodum :-D

0|0
    0|0
  • ilham perileri ona uğramıyor, o yüzden böyle

0|0
    0|0
  • sarkilarinin nerdeyse tamamini biliyorum. nasil ezberledim ben de bilmiyorum. Sanirim seviyorum da..

0|0
    0|0
  • Dinlemiyorum.

0|0
    0|0
  • ilhamiye perisinden :))) eeee ilham perisinden alacak hali yok ya bu adamın :))

0|0
    0|0
  • adam king hacıı :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Valla yalan olmasın küçükken şöyle 12,13 yaşlarda dinliyordum ben 90 60 90 özellikle :D Bir de 'git hadi git' şarkısını severdim de artık dinlemiyorum :)

0|0
    0|0
  • İsmail YK Anladı Biraz Popülerliğinin Düştüğünü Anladı TV'lere Çıkmadığını 1 Senedir , Listelerde 1 Senedir İlk 5 'i Göremediğini. Şimdi İsmail YK Yeni İsmail Olarak Gelecek Bitakım Tarkan Niteliğinde Gerekse Daha Kaliteli Konserler Daha Kaliteli Kıyafetler Daha Çok TV Programları Çok İyi Hazırlanmış İsmail YK Altyapı Ve Klipler İsmail YK Yeni Bir Ün Açacak İzleyelim Görelim. Büyük Bir İsmail YK Hayranlığım Vardır.

0|0
    0|0
    • hmm, tarkan olmasi cok zor bence..

• Zaten Kendiside Diyor Her Ne kadar Albüm Rekoru Kirsamda Tarkan Tarkandir Bu Sene İsmail YK Sanılandan Fazla Cikis Yapacak Stüdyosunda Gördüm Milyonlarca İnan Dünya Üzerinde Hayrani Var 4 Milyon Sanal Alemde Takipçisi Var.

• Severek dinliyorum

0|0
    0|0
  • şarkılarından cokk kişilginii severimm gayett efendi delikanlıı bir insan agır parçalarıdaa gayett güzell aradaaa dinlerimm anlamadıgımm noktaa buu adam neden dışlanıyorr bunuu çözemedimm halaa örnek bir kişilik oldugunuu düşünüyorumm

0|0
    0|0
  • Liselilerin tuvalet duvarına yazdiklarindan

0|0
    0|0
Yükleniyor...