#şiirsokakta akımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

... şiir sevmeyen birisi olarak, hoşuma gittiğini söyleyebilirim, hiç öyle: "devletin malına zarar veriyorlar, onu ediyorlar, bunu ediyorlar" tavırlarına girmeden...

... bizim üniversitede de her boş bulunan duvara yazılmış bir şeyler, güzel şeyler bunlar efendim... :)

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• O etkinliğe her fırsatta katılanlardanım. Duvara vs yazmasam da (ki bazen fırsat olunca onu da yaparım.) bir post it e şiir yazıp gittiğim cafelerde vs bir yerlere yapıştırdığım çok olur. Güzel bir akım bence inşallah hep de devam eder.

0|0
    0|0
    • Çantasının içinde bir not defteri post it post it için tükenmez kalem ve duvarlar için de keçeli kalem taşıyan biriyim o. O

• ... dediğim gibi, şiir sevmem ve okumam da, ama yapanın eğlencesi olması güzel, görsellik katıyorlar etrafa... :)

• Ben şiir hem severim hem kendim yazarım haliyle benim için ekstra bir güzel :D Ayrıca etrafı da güzelleştiriyor :D

En İyi Erkek Görüşü

• hiç denk gelmedim fb'da görüyorum sadece.

Yaşadığım şehir bile asosyal lan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Duvarlar bomboş beton yığınları olacağına böyle olması daha güzel. Grafitiyi de severim mesela.

0|0
    0|0
  • Şiir sanat ya şimdi, ben öyle ağır ağır şiirlerle sokakta karşılaşmaktan hoşlanmıyorum bence şiir daha fazla saygıyı hak ediyor

0|0
    0|0
  • Hic yapmamis olsam da gordugum zaman cok hosuma gidiyor. Kim bulduysa Allah razi olsun. Eskiden duvarlarda "Ali Ayse'yi seviyor." gibi kliseler yaziyordu, simdi ise turlu turlu siirler.. Gordukce mutlu oluyorum :)

0|0
    0|0
  • düşüncelerini sanatsal yollarla açıklamak ne güzel bence

0|0
    0|0
  • benim de çok çok hoşuma gitti

0|0
    0|0
  • güzel sözler yazıyorlar evet yazanların eli dert görmesin, saçma sapan şeyler yazılacağına bunları yazsınlar duvarlara daha iyi.

0|0
    0|0
  • Yazmakta okumakta ayrı keyifli benim cok sevdiğim uygulama firsat buldukca post itle yapistiriyorum farklı siirleri okumayida cok seviyorum :-)

0|0
    0|0
  • En sevdigim :
    Dam üstünde memeler
    Tombul tombul un eler
    Asdasdasdghj

0|0
    0|0
  • Çok hoş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ileri görüşlü olmak önemli. O işi sonu küfür dolu yazılara dönmesse bende birşey bilmiyorum. Şiir severm sanatın her türlüsünü desteklerim ama zekice yapılanlarını özellikle

0|0
    1|0
    • ... karamsarlık kötü bir şey...

• şimdi hem kibar hem bel altı çalışan biri olduğun için ve bahsettiğin konu etik değrleri koruma sanata saygı içerdiği için seninle olan tartışmamı uzatmayacağım ama. Sanrım macera arıyorsun veya kendi cevaplarından farklı şeyler seni huzursuz ediyor. Konu çok ehemmiyet taşıyan birşey değil büyütmeye gerek duymuyorum. Dikkat et kendine kardeşim ;) şiiirler sninle olsun

• En güzel yanı bence senin gibi şiir sevmeyip şiir kitapları açıp okumaktan kaçınanlar için en güzel fırsat :) yürürken karşında şiirler yazılı duvarlar görünce ister istemez merak edip okur. bence de güzel bir uygulama.

1|0
    0|0
    • ... efendim, şiiri sevmeyişimin ayrı sebepleri var, sahte gelir bana, kişinin sahip olmadığı duyguları sahip olanlardan yine sahip olduğu para ve taktirlerini toplama çabası gibi gelir...

... ha siz katılmayabilirsiniz, sizin fikrinizdir, sizin bana katılmadığınız kadar, ben de size katılmam, ortak bir paydada buluşuruz... :)

• Arkadaş şairim akımı yeni duydum alın benimkini de yazın :D

Gozumde gulusun
    Ruhumda varligin
    Kayip hayaller gibi
    Benden kacan kisiligin

Birakti hur yasi
    Ozgurlugun en nicesi
    Ellerim zincirli sevineydim
    Yokluguna tutsak yasasaydim

Sevgi hayal gucuymus
    Gonul labirent
    Umutsuzlugun bilinciymis
    Gercegin perdesi

Aci cekmek provasi
    Seni gormenin
    Mutluluk gozyasi
    Seni hissetmenin

Darbe yedim olimposta dalga
    Vurgun oldum hadesin evinde simsege
    Bir karabasanla buyuyen paradoks
    Askinin acmayan cicegi

0|0
    0|0
  • Boğaziçi' nde bulabildiğim her yere yazarım. Sezai Karakoç , Zarifoğlu, İsmet Özel, Turgut Uyar... Benim yazılar rektör onaylı :D

1|0
    0|0
    • Dekan destekli :D

• -Lale hocam saçlarınız çok güzel
      +Yavrum bunun için mi geldin?
      -Biz sağa sola şiir yazıyoruz da mahsuru var mı?

Diyerek başlayıp, bir kitap hediye edip izni almışlığım doğrudur :D

• Bence herkesin duygu ve düşüncesini paylaşması açısından çok iyi birsey

0|0
    0|0
  • Açıkcası güzel şiirler yazıyorlar severek okuyom

0|0
    0|0
  • Şiir sokakta azizimmm :) güzel şiirler sözler var bos buldummu doldur hesabı heryerde şiir var :)

0|0
    0|0
  • devletin duvarlarını kirletiyorlar

0|0
    3|0
Yükleniyor...