İzlediğim filmlerin etkisinde kalıyorum, ne yapabilirim?

İzlediğim filmlerin küçük bir olayın çok fazla etkisinde kalıyorum. Hemen onlarla ilgili hayaller kuruyorum. Filmi izledikten sonra kendimi çok kötü hissediyorum. Film izlemeyi de çok seviyorum ne yapabilirim bununla ilgili olarak?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• İzlediğiniz filmlerin etkisinde mi kalıyorsunuz!? :)

(Şimdi biri çıkıp size gel birlikte p*rno izleyelim falan demesin!?) :P

2|1
    3|0
    • bence siz bu yorumu kaldırın ve saçmalamayı kesin

• espiri belaltı olunca anlamıyorum evet

• Peki özür dilerim o zaman..

Erkekler Ne Diyor 10

• Hadi etkisidne kalıyorsun. Ben her filmde niye aglıyorum ? bunu da bul

0|0
    0|0
  • Demekki yanlız değilmişim :D Banada sevdiğim bir film izleyince öyle oluyor, o duygu çok garip korku değil üzüntü değil ama filmin gerçek olmasını istiyosun bir nebze.filmdeki şeyleri hayal ediyosun için bir hoş oluyor ama bir yandan kötü hissediyon hiçbişey yapasın gelmiyor dimi :D

0|0
    0|0
  • Güzel şeyler duygusal biri olduğunu gösteriyo bu, örneklemelerin olması seni iyi hissettiriyodur korku filmler den bahsetmiyosun demi ?

0|0
    0|0
  • bende nadir film izlerim fakat izlediğim her güzel filmin etkisinde kalıyorum en az bir hafta filmi düşünüyorum eve gidip tekrar tekrar filmi izlemek istiyorum :/

0|0
    0|0
  • panik atak olabilir mesela tv de izledigin bir filmin içindeki karakterin yalan soyledıgı ortaya cıkmak üzere.. o an sen aşırı kaygılanıp onun yerındeymişsin gibi hissedip kalp çarpıntısı yaşıyor musun

0|0
    0|0
    • yok film bittikten sonra oluyo

• valla bilmiyorum ben kendi yaşadıgımdan yola cıkarak bişeyler yakalamaya calıştım ama nafiş ben bilmez merkez bilir

• o zaman bu sen de alışkanlık haline gelmiş.ağlamak istiyorsan ağla.belki bu senin için bir rahatlama yoludur deşaj dır...

0|0
    0|0
  • hadiiii.izele o zaman ...hayat gerçek filmler hayal ürünü...yapmayın arkadaşlar.ha tamam o an etkilenirsin geçer.her film mi etkiliyor?

0|0
    0|0
    • yok genelde ii yapılmış ve içinde en az bir sahnesinde ağladığım yada güldüğüm.. ve bunu uzun bir süre hissediyorum

• depresyonda yada psikolojik olrak sıkıntılı bir süreçten mi geçiyorsun?

• genel olarak yaşıyorum bu olayı özel bir dönemde değil

• etkisinde kalmicagın filmler izle

0|0
    0|0
  • bendede aynısı var bide savaş filmi izlesem tamamdır

0|0
    0|0
  • Gerçek hayatla film arasındaki çizgiyi kuramamak psikolojik bir rahatsızlıktır tedavisi olmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aslında bende öyleyim her film olmasada korku filmlerinin bazılarından etkileniyorum bunların gerçek olmadığını sadece bir film ve hayal ürünü olduğunu bildiğim halde bilinç altımda kalabiliyo ve çevremdeki bazı olayları bu izlediğim korku filmlerine bağlayabiliyorum bi şekilde bundan bende hoşlanmıyorum ama elimde değil bu konuda bende seninle aynı durumdayım sanırım.. :)

0|0
    0|0
  • Bebeğim o neden biliyormusun? Kendini filmdeki başrolün yerine koyuyorsun , o bişeyi başarıyor sen ow yes diyosun :) o coşuyor sende coşuyorsun, en son film bitince o coşkuyla kalakalıyorsun ve bir bakıyosu eski hayata geri dönmüşsün bunu istemiyorsun ve hayallarle devam ediyorsun işte bundan kaynaklanıyor :).Hele birde utangaç biriysen heyecanlı filmlerden daha çok etkilenirsin

0|0
    0|0
  • bende öyleyim ve ben en fazla 1 hafta filmin etkisinden kaliorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...