Taş kağıt makas oyununu sosyal medya sitelerinde nasıl oynayabilriz.. ilginç bir problem diye düşünüyorum?

taş kağıt makas oyununu sosyal medya sitelerinde nasıl oynayabilriz.. ilginç bir problem diye düşünüyorum... mesela facebook da chat penceresinde bu oyunu nasıl oynarız ya da msn de.. video olmayacak ama unutmayın...

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• böyle bir uygulama vardı diye hatırlıyorum ama yoksada senin 3 secenegin var karşı tarafında öyle (taş-kağıt-makas) bilgisayar random 3 seceneketen birini seceebilir. aynı şekilde karşı tarafında random secim yapılır. oyuncuların secim üstünlüğüne göre ( taş>makas>kagıt>taş) kıyaslama yapılabilir.

0|0
    0|0
    • iyi de araya yapay zeka giriyor.. ben bire bir oyunan bahsediyorum

• yok cözümüe saygı duyuyorum tabi ki ama bende sana tavsiyede bulundum :) inşllh bir yardımım olmuştur

• msnde vardı zaten

0|0
    0|0
  • iki tarafada beş saniye verilir taş kagıt makas yazar beş saniye sonunda aynı anda cevaplar açılır

0|0
    0|0
    • ben daha uzun bir yol buldum aslında... ama daha zekice biraz zaman alıyor.. taş kağıt ve ya makas kelimelerini şifreleyceksin , şifrenin çözümü anahtarı sende olacak sonra o şifrelenmiş metni yazacaksın karşındakine... o da aynı şekilde san yazacak.. her ikitarafta bir birinine gönderdiği zaman nasıl şifreleri çözüp temiz metini elde edecekler.. o anda kim taş dmeiş kim makas ya da kapır demiş anlaşılır.

• zekice demişsinde bu sadece sag kulagı sag elle degilde sol elle tutma olmuş gereksiz bence

• :) amannn

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...