Katil filmi önerin?

Arkadaşlar sizden katil filmi önermenizi istiyorum. Hani böyle bi topluluk olur herkes gizemli bi şekilde ölür filmin cici kızları ustaca dövüşür falan :D katilin kim olduğu en sonda anlaşılır bu tip bir şey istiyorum. Lütfen cin, peri, şeytan vs gibi şeyler olmasın.

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• atın intikamı

0|0
    1|0
  • "Kemik Koleksiyoncusu" mükemmel bir filmdir. '95 ya da '96 yapımı olması lazım ama Angelina Jolie ve Denzel Washington oynuyor ve döktürüyorlar.

1|0
    0|0
  • Bi film var ama tam olarak hatırlamıyorum karı koca tatile çıkıyorlar yolda araba arıza yapıyo ordan geçen bi tırcıdan yardım istiyorlar tırcıyla karısı gidiyor adam böylece devam ediyor sonunda karısını soğuk hava deposundan bir sürü ölünün arasından alıyor

1|0
    0|0
  • Uc yanlis uc ceset, Agatha Christe, 95 yapimi oldugu icin eski gibi gelebilir ama tam ustedigin gibi bi film..

1|0
    0|0

• Katil Köpekbalığı saldırısı diye bir film hem aşk var hem korku hemde çok güzel senaryo var kesinlikle izle ben 10/9 verdim.

1|0
    0|0
  • untouchables var

1|0
    0|0
  • Zodiac (2007)

1|0
    0|0
  • Tabanca - revolver Jason Statham oynuyor..

1|0
    0|0
  • hostel serisinin 1.izle

1|0
    0|0
  • red dragon

kemik koleksiyoncusu

1|1
    0|0
  • turnuva

1|0
    0|0
  • ajan salt harika bir film tam aradıkların özelliklere sahip

1|0
    0|0
  • olağan şüpheliler

1|0
    0|0
  • kill them all

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ne gerek var:)) Önce şişman ölür,sonra gözlüklü,sonra zina yapan sarışın en sona da 1çift saf aşık kalır.Bunlardan 1. saf olan katili öldürür.2. saf olan kurtulur. Katil uşaktır.Ayrıca katil ölmediğini belli etmek maksadıyla seyirciye göz kırpar.Bu da filmin 2.sinin çekileceği anlamına gelir ki 2. filmde bir dejavudan ibarettir.

1|0
    0|0
    • :) yinede seviyorum ben bu katilli filmleri falan yaaa :) pek katil sayılmaz ama mumya evinde Paris Hilton'un o dövüş sahnelerini hatırlıyorum ahahahha :D

• koleksiyoncu

1|0
    0|0
  • öldür.com

1|0
    0|0
  • no country for old men

seven

zodiac

..

1|0
    0|0