David Guetta yarın aksam İstanbul'da gidecek olan şanslılar duygularınız neler ;(?

evet konserde olacak sanslılar duygularınızı alım cok egelenıceksınız bılıyorum bende ızmırdeyım ıste oyle evde oturum sız eglenırken ;(

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• çok ta fifiydi :D adamı severim de kalkıp ta konserine gitmem yane

0|0
    0|0
  • yalnız değilsin bende gitmeyeceğim :)

0|0
    0|0
  • vaaa nereye gelıyomus bıletler coktan bıtmıstır:S

0|0
    0|0
  • Afıslerde goruyorum sureklı de o kım yaa

0|0
    0|0
  • boğazım düğümlendi şu an =(
    Hardwell'le açılışı yapmıştım sonra Tiesto konseri iptal etti şimdide Guetta'ya gidemiyorum..

0|0
    0|0
    • hazıranda tıesto gelıcktı ıptalmı olmus

• metallıca var eylulde lady gaga

• Metallica tarzım değil Lady Gaga'da bizim üniversitede kampüs içinde bir köşeye arkadaş guruyla oturup dinlemek daha keyifli oluyor Stadyuma göre..
      benim dediğim festivalde Avicii Afrojack Alesso vs vs bir dünya dj geliyo ya düşündükçe çıldırıyorum..

• İyi hatırlattın bilet vardı arkadasımda fazla gelirse alacaktım :) unutmusum

0|0
    0|0
    • unutulurmu ya

• Sınav bütünleme eve dönüş derken hiç aklıma gelmedi daha büyük problemlerim var :) bilet elimde olmadığından unuttum haliyle

• aint party şarksıı dinledim sadece o adamın ve güzelde

0|0
    0|0
  • İstanbul'da olmak gerçekten büyük bir ayrıcalık Ve güzel bir duyguymuş istanbulum

0|0
    0|0
  • Bende cok istiyordum gitmeyi

0|0
    0|0
  • Su masonlara para yedirmeyin yaaa

0|0
    1|0
    • ya bunlar cok faklı meseleler

• Ben kullanmamaya dikkat ediyorum google bile youtubeyi bile arcelik vestel araba wv gibii hic nike adidas almam ne bileym dikkat etmek lazm bence allah soracak bunlara bile bile para verwnlwre banada soracaktir tabi ; ((

• sorucandan emınım

• o kim la?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İstanbul'da yaşıyorum, konser alanına yakın bir mekanda yaşıyorum ama pek de umrumda değil açıkçası david guetta gelmiş mi gelmemiş mi. merak ettiğim şey onunla beraber düet yapan kişiler de gelecek mi? yani o tek başına hıyar turşusu gibi sadece çalacaksa çok sıkıcı olur

0|0
    0|0
  • Kız kalk hadii gidelim bende izmirdeyim kimse gitmiyor diye gitmiyorumm

0|0
    0|0
  • İstanbuldayım ve cezalı olduğum için gidemiyorum ADALET?

0|0
    0|0
Yükleniyor...