Kitap yazmak istiyorum bir bakar mısınız?

Kitap yazmak için konu arıyorum, fikir olması bakımından bana okuduğunuz en iyi romanın kaçıncı kişi ağızıyla anlatıldığını ve konusunu söyler misiniz? saolun :D

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• birkaç yöntem var tabi ama benim okuduklarımda en çok kullanılan sanki ortamda hayalet bir dinleyici varmış gibi yazılanlardı. Bir de ekstra bilgi sana. Bir yazar şöyle dedi: Benim kitaplarımı yazdıktan sonra bir süre rafa kaldırır ve o kitabı unuturum. birkaç ay sonra o kitabı alır ve okurum ancak o zaman hataları görmek ve okur gözüyle bakmak mümkün oluyor demişti. Bence de mantıklı sürekli aynı lafları okursan normal gelir hataları göremezsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kitap yazacaksın aklında konu yok?

0|0
    0|0
  • Hmmm o bilgileri söyleyemem ama konu bulabilirim :Dgazmanla ilgili bir kitap yaz :D onunla ilgili bir hikaye falan uydur baya eğlenceli olur bide karikatür şeklinde baya tutar :D

0|0
    0|0
  • Ben 120 sayfalık roman yazdım polisiye sonra beğenmedim diye sildim.

0|0
    0|0
  • sana okuduğum roman değil bir dönemi önereyim.2. abdulhamit dönemini anlatan bir kitap süper olur. çok derin bir dönem sınırsız konu olan bir dönem.

0|0
    0|0
  • bence tarza gore bakış açıları öneml, hangi tarz?

0|0
    0|0
    • Tarz olarak fantastik, aşk. Ben aile baskısı altında kalmış türbanlı bir kızın aşk için neler yapabileceği konusundan da ayrdırmayı düşünüyorum. Sizce nasıl bir konu? :D

• güzelmiş :)) ozaman kahraman bakış açısı bence güzel olur kıza odaklandığın için bence

• evet olabilir. Sağolun yardım için :) bu konuyla ayzmak istiiyorum ama toplumdan gelecek tepkilere henüz hazır değilim :D Yanlış anlarlar. İnsanların inancına küfür edyorum gibii algılar abzı beyinszler. o yüzden bulaşmamayı düşünüyorum veya belki denerim :D Bildiğiniz değişik bir konu var mı?

• birinci ağızdan anlatılıyordu hırs üzerineydi genel olarak

0|0
    0|0
  • bence 3. kişinin agzından anlat. Konusu da belli aşk :d

0|0
    0|0
  • birinci tekil kullan ilk kitapta kolaylık olur en azından

0|0
    0|0
  • tanrı bakışıyla yazılmıştı galiba
    macera

0|0
    0|0
  • Bize ne bundan hayal gücümü ben çalıştıracaksam kendim yazarım neden söylim ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...