Kardeş Payı dizisini izleyenlere sorum var (lütfen detaya gelin) ?

Kardeş Payı dizisini izleyenlere soruyorum... sizce bu dizi arşivlenmeye değer mi? yoksa hard diski doldurmaya değmez mi diyorsunuz?

Ahmet kural a bayılıyorum ancak dizide çok fazla küfür geçmesi biraz rahatsız edici... fakat değişik de bir kurgusu var.
izlediğim bölümleri tekrar izlemek üzere arşivlesem mi...
yoksa izle ve unut mu yapsam? siz bu dizinin hehangi bir bölümünü 1 kereden fazla izlediniz mi?

Güncellemeler:
malum hard diskte dizi bölümleri tutmak epeyce yer kaplıyor napıyım kararsız kaldım?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben diziye hastayım. Ama özellikle komik olan bölümlerini youtubeden 5 defa izlediğim olmuştur. Arşivlenecek bir dizi. Bence arşivle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bence çok güzel bir dizi değer yani, akıcı bir kurgusu var günümüzde Türk dizilerinden farklı bir konuya sahip bence o küfür sahnelerinde bu kadar yapıcı olma çünkü günümüzdeki bazı küçük detayları eleştirel yaklaşımlarıda var günümüz Türkçesiyle ağzıyla konuştukları için bence o küfür doğallıktan geliyor samimiyetten ben böyle düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • simdi deger oncwlikle bunu soyliyim ayrica kufur oradaki konusmalari gercekci yapio mesela ahmet kuralin babasinin olumunden sonra bu motorun bulundugu yerde ettihi bir kufur var gercektede o kifur edilir iste orads o yuzden rahatsiz olmamaya calis ayrica 14. bolumde murat cemcir kariyer zirvesini yapior bence yanii kaudet deger

0|0
    0|0
  • Turk dizilerinden beklenmeyck birsey isler gucler ve kardes payi isler gucleri izlemedm.
    ama eminim oda iyidir.

0|0
    0|0
  • avrupa yakasından sonra ben böyle komedi görmedim hatta geçer bile avrupa yakasını.

0|0
    0|0
  • türklerin espri anlayışı küfür saten bende doldur hard diske her gb sine değer

0|0
    0|0
  • küfürü nasıl sevmezsin ya :( eğer arada o küfürler olmasa inan çekilmez. soruna gelince, bence kesinlikle arşivlemelisin. işler güçler'in ilk 15 bölümü haricini de arşivleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle listene işler güçleri de ekle hatta :)

0|0
    0|0
  • Toplamda yayınlanan 16 bölümün 7 tanesini 2 kere seyrettim sanırım

0|0
    0|0
  • bence deger

0|0
    0|0
  • 15 bölümdür izliyorum. Şuanda boşa vakit harcıyorsun durarak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Espri kalitesi üst düzeyde. Bunu sorduğuna göre arşivleme bence sen haketmiyon

0|0
    1|0
Yükleniyor...