Dexter'în final bölümünü nasıl buldunuz?

Uzun soluklu izlediğim seriler arasındaki yeri bambaşka kıymetlimin dsad

Bence, sade bir final olmasına rağmen bir çok dizinin (lost, nip tuck, vb..) final bölümlerindekı 'acaba buda mı vasat bir final yapacak' sorsunu sormaktan alıkoyamadım kendımı..

.. ama güzeldi, hele o son bakışın sessizliği farklı bir tat kattı..

Neyse, sizce nasıldı?

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Bu insanları ilginç ilginç öldüren film mi? :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Debranın ölümünü beklemiyordum açıkcası ama bence final iyiydi. Dexter adına üzüldüm belki devamı gelebilir senaryo müsait bence:) eğer bu denli bir seri katile yalnızlık değilde mutlu bir son yazsalardı cinayete meyilli insanlar ister istemez ilham alabilirdi :)

0|1
    0|0
  • ay ben onun bir kaç bölümünü izlemiştim sırf seri katil var diye de sonra bir şey anlamayınca sıkıldım bıraktım izlemeyi. finalde ne oldu? yakalandı mı?

0|1
    0|0
    • yok, kardeşi öldü oğlunu iffetsiz bir kadına bıraktı.. polisliği bırakıp oduncu oldu.. sessizce bitti.. dsad
      böyle anlatıncada türk dizillerıne döndü dsad

• Bitmiş sonunda. Ne âlâ.

0|1
    0|0
  • izlemedim birşey diyemem umarım kızmamışsındır :)

0|1
    0|0
    • niye kızayım.. ama genlerımızdekı şiddeti amiş olasak bile bastıramıyoruz dsa

• yok sen baya yanlış anladın..
      sadece ks kültürüne biraz katkıda bulundun dsad

• özür dilerim eğer bildirimlerimle boğduysam konuşmak için söz kalabalığı bnmkisi :)

• sinir bozucuydu

0|1
    0|0
    • ne yönden?

• Bir anda birde 'türk' hastalığı gıbı ölmesi gercekten entersandı..
      o değilde denıze ne atıyorsun be dex, ladini atar gıbı.. dsada

en azından bir mezar yerı olmalıydı. dsad

• Ağır spoi yemeden kaçıyorum -_-

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• umdugum gıbı degıldı acıkcası bence kızkardesı dexterı vurmalıydı sanki, olmelıydı dexter

0|1
    0|0
  • gecen yıl dı bu sıralrdı galiba yazın ortası hiç bir diziyi bu kdr bağlanmamıstım karakterler sanki yan daired de yaşıyolar gibi ve olaiblcek ne kötü şekilde bitti galiba dexter ölmedi ama daa bitmiş bir son yapılabilir ortada bitirdiler breaking bad gibi bir final bekliyodum aslında walt white öldü ama bütün düşmanlarını öldürmüştü finalde galiba sırf özendirmemek için kötü bitirdiler dexter i

0|1
    0|0
  • sıkıcı diziydi 4 sezon falan izleyip sonra direk finali izlemiştim. Bence abartıldığı kadar özel bir dizi değil

0|1
    0|0
  • izlemedim kardeş sfsdf

0|1
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=fD6XPTtgiqI <3<3<3 dexter ın her saniyesi mükemmeldir <3

0|1
    0|0
  • rezalet ormancı yaptılar herifi

0|1
    0|0
  • Hala devam ediyor mu :))

0|1
    0|0
  • güzeldi ama açıkçası kafamda devem edecek mi sorusunu bıraktı.

0|1
    0|0
    • bende de takıldı ama deb ın ölmesı soruna cevap nitelikte..

• ispattore gadged

0|1
    0|0
  • izleyim bari dsa

0|1
    0|0
  • Daha iyi olabilirdi

0|1
    0|0
Yükleniyor...