Popüler bir diziyi izlemeyenler için ne düşünüyorsunuz?

Misal, Game of Thrones, Vigings, etc.

Güncellemeler:
Güncel.

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 7

• Kendi adıma konuşmak gerekirse, hayatımda neredeyse hiçbir diziyi baştan sona başlayıp da bitirmedim. Veya uzun bir süre izlemedim. Milletin ölüp bittiği Game of Thrones'un birkaç bölümünü izledim sadece.

Bu bir marjinallık gösterisi değil. Filmin içinde bana bir şeyler katan şeyleri kaçırıyorsam, ve sırf bunu aykırılık için yapıyorsam, marjinal olsam ne olur marjinal olmasam ne olur...
    Bana bir şeyler katabildiğini düşündüğüm şeyleri izliyorum. Eğer bu kuralın dışına çıkan birtakım şeyler varsa ve ben onları izlemiyorsam, bu marjinallik sayılmaz bence.

Televizyon dizilerinin çoğunu anlamsız, insana anlık zevk veren, geriye dönüp baktığında elinde hiçbir şey bırakmayan bir şey olarak bakıyorum. Ve popüler dizilerin çoğu izleyicileri karşısına ya bol çıplaklıkla çeker ya da bol geyik, bol dekor süslemesi, veya ağız sulandıran birtakım kadınlarla.

Görsellik ve anlık zevk dışında elimde kalan başka şeyler de olmalı.

0|1
    0|0
  • herkesin zevki başkadır. Şahsen game of thrones un gösterilen ilgiyi hakettiğini düşünmüyorum. spartacus ona bin basardı. Asıl popüler diye anlamadıkları veya gerçekte sevmedikleri şeyleri göğe çıkartanları anlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • izlemeyebilir kişisel tercihidir. Toplum birbirini taklit etmekten sakınmalı böylelerine de ihtiyacımız var.

0|0
    0|0
  • bir şey düşünmüyorum ama en azından izleyen ile muhabbeti uzatabiliyoruz. izlemeyen ile farklı ortak noktalar bulmak gerekiyor doğal olarak. ama neden izlemiyor falan diye düşünmem açıkçası

0|0
    0|0
    • İlla dizi hakkında mı konuşmalıyız insanlarla :) Dizinin muhabbetini yapınca faydası ne olacak?

• ya fayda ile ilgisi yok. hani bir insan ile ne kadar çok ortak noktan olursa o kadar çok anlaşırsın ya onun gibi düşün. dediğin gibi popüler bir konu olduğu için genelde çevrendekilerle konuşursun yani. anlatmak istediğim nokta oydu.

• Bu hayatta hiç bir şeyi kaybetmediler!

0|0
    0|0
  • valla bakıyorum da her şeyim yerli yerinde... sıkıntı yok yani...

0|0
    0|0
  • etc nedir anlayamadım. hangi dizinin kısaltması

0|0
    0|0
Yükleniyor...