Türk kızlarının neden ilgi alanları dar?

Türk kızlarının neden ilgi alanları yok, sadece bakımına zaman harcarlar, makyaj yaparlar, dizi izlerler, magazin takip ederler, internetten yakışıklı erkek resimlerine bakarlar, çok gezerler ve alış veriş yaparlar hepsi bu kadar... Ne kültür sanat, ne siyaset ne bilim ne teknoloji... hiç yok. Ve bu sebepten çok sıkıcılar, belkide erkeklerin aklı bu yüzden belden aşağı kayıyor?

Türk kızlarının neden ilgi alanları dar?

• Türk kızları fazla sıkıcı
    17% (1)38% (3)29% (4)Oy Ver
  • Türk kızlarının yanında anlamsız, mal gibi oturuyorsun
    0% (0)12% (1)7% (1)Oy Ver
  • Türk kızlarının tek ilgi alanı güzelliğiyle ilgilenmeleridir.
    33% (2)38% (3)36% (5)Oy Ver
  • Türk kızları!
    50% (3)12% (1)28% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Ya herkesin ilgi alanları farklıdır. Ama dedigin gibi türk kızlarında fazla ilgi alanı yok genelde aileden kaynaklanıyor ya bak mesela ben profosyonel yüzücüyüm bunu yapmamı babam sağladı resim yarışmalarında birsürü birinciliğim var aynısı kompozisyon ve şiirde de geçerli. Buz pateni ve normal patende de bayaaa ilerledim 7 senedir kullanıyorum mahalledeki herkes şaşırıyor her yere patenle gidiyorum insanların sanatsal yetenekleri yok tamamen ailelerinin vermesi gerektiği cesaret olması lağzım bence benim arkadaşım benim paten sürmemi çok severdi o da almak istedi annesiyle konuştuk işte kadın kızım eşşek kadar oldun kızım millet güler dedi aldırmadı o derece yani üzülüyorum ne diyeyim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Komşunun tavuğu size kaz görünüyor... Her milletten kadın-erkek boş insanlar var

2|1
    0|0
  • Halbuki ben çok tanıyorum Amerikan Rus olupta nasanın makalelerini sürekli takip eden, en büyük hobileri arasında scuba diving mutlaka olan kızlar!

1|0
    0|0
  • Neyse ki böyle değilim.

0|0
    0|0
  • Kim demiş ilgi alanı yok diye? senin çevrendeki kızlar böyleyse biz ne yapalım !

0|0
    0|0
  • O kadar acizsiniz ki tutturmussunuz bir turk kızı turk kızı ne varmia turk kizinda. Makyaj yapmak gezmek tozmak magazin izlemek vs. Her kizin sıkılmadan yaptığı şey. Hayir sanki hayatin rus kızlarının arasinda gecmis gibi oyle bir kıyaslama yapiyosun ki. Annen kardesin halan teyzen de Türk kizi git onlara sor al cevabını.

0|0
    0|0
  • Kim demiş canım ılgı alanınyok die.. ilgi alanı çok da ama aileler izin vermiş kısıtlıolar kadınları kısıtlıolar

0|0
    0|0
  • çocuk yaşımdan beridir sanatın içindeyim ansiklopedi ile uyuyan bir kişiliğim yine de yalnızım ama ev arkadaşım süslü pakize el üstünde tutuluyor sevgilisi tarafından denge problemi var bence sizde

0|0
    0|0
  • Komik bir soru olmuş

0|0
    0|0
  • Erkeklerin de farkı yok. futbol ve karı kız kaldırma muhabbeti onlarında. Çoğunluğu ne kültürden ne sanattan anlar. Biraz derinlere inmek gerekirse türk kızlarında müthiş bir aile baskısı var. 20 yaşına gelmiş kızlar hala gönlünce dışarı çıkamıyor. Süs bitkisi gibi yaşatılmak istiyor. Ekonomik yetersizliklerde bunların arasında olabilir. Erkekler içinde geçerli bu. Çocuk mecburiyetten çalışıp tüm parasını ailesine veriyor. az paraya köpek gibi çalıştırılıyor. yaşam standartlarının düşüklüğü yüzünden insanlar kendi zaman ayıramıyor ki. Evet cevap kesinlikle yaşam standartları.

0|0
    0|0
  • Küçük bir şehirde yaşıyorum. Kültür sanata dair hiç bir sey yok diyebilirim. Oldukça giderim tiyatroya kurslara, fotoğrafta çekiyorum mesela. Aynı zamanda dizi de izliyorum makyaj da yapıyorum! Ama gelisemiyosak bu konuda bu bizim değil bu imkanı saglamayanlarin suçu. Ve Erkeklerde öyle. Ben bir erkeğe sergi muhabbeti açsam ne sıkıcı kız der kaçar gider.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ailenin yapısı çok önemli bu konuda ama daha büyük bir sıkıntımız var. Dünyadaki birçoğu insanın ufku ve düşünceleri dar. Buda kesinlikle ilgi alanlarını, başarıyı ve daha birçok konuyu etkiliyor.

0|0
    0|0
  • hepsi öyle değil ama şöyle bir durum var. kültürlüsü çok kültürlü. ilgilenmeyen de hiç ilgilenmiyor. yani bir ortası yok:DDD

0|0
    0|0
  • Taktınız bu bizim kızlara. Eksiğiyle fazlasıyla bizim kızlar en iyisidir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...