Muğla Fethiye de gezilecek mekanlar?

Muğla Fethiye diye biryere geldik 18 yasindayim ama icki sigara icmiyorum o tarzda gezilecek biyerler bilen var mı? ? Simdiden tesekkurler

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kelebekler vadisi ama sakın üstten yaya inmeye kalkma çok zorluyor insanı tekneyle git hem bir sürü koy daha görürsün. Saklıkent tamamen tıraş bence. İlk başta ağaçlık olan geniş yer hariç derin bir vadide gidiyorsun sürekli. İki tarafı dik kayalık ortada su akıyor ama her zaman bulanık çünkü sizden önde olan insanlar bulandırıyor suyu. vaktine yazık. Ölüdeniz tarafında takılabileceğin güzel plajlar ve cafeler var. Tarih kültür göreyim istiyorsan Kayaköy, Tlos antik kentini öneririm. Pinara antik kenti malesef depremlerden çok hasar görmüş. Tiyatro dışında ayakta yapı yok malesef.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Biz safariye ve tekne turuna gitmiştik. Kabak Koyu, Günlüklü Koyu, Kelebekler Vadisi, Saklıkent Kanyonu görülmeye değer. Letoon Antik Kenti, Patara Antik Kenti, Telmessos Antik Kenti, Tlos Antik Kenti gibi tarihi yerleri uzaktan gördük. Bu yaz detaylı gezmek istiyorum. Bir de Kayaköy var orayı da öven çok. Kısacası gezilecek çok yer var. Ölüdeniz ise tam bir fiyasko. Çalış Plajı daha güzeldi. Bir de oraya gitmişken paraşütle atlamakta şart :)

0|0
    0|0
    • Ya arkadadim :D ben ortam bulmak için dedim onu ya hani mekan mekan :D gezip böyle akşam takılıp arkadas bulabilecegim cinsten

• O zaman durum farklı umarım sıkılmazsın ben orda bir sürü arkadaş buldum yazın tabi kışın nasıl olur bilemem

• Saol :/ iyi olur insallah

• Dinine dikkat eden birisi misin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gündüz: Ölüdeniz, Belcekız, Kayaköy, Kral Mezarlığı, şehir merkezi sahil kenarı cafeler, Dalyan ( İztuzu plajı, Çamur Banyosu), Saklıkent, Katrancı plajı, kesinlikle 12 ada yat turu
    Akşam: Ortaköy gece eğlencesi, Çalış gece eğlencesi, şehir merkezi alışverişi, sahil kenarı cafeler (canlı müzik), Ölüdeniz yat turu

0|0
    0|0
    • Hmm ben şeyde oturuyorum tuzla mahallesi diye biyerde migros var orda

• Taşındım kardeşim :)

• yavaş yavaş öğrenirsin öyleyse acele etme

• Serinlemek için tabii ki Saklıkent kanyonu, biz bayağı yürüdüğümüz halde sonuna bir türlü varamamıştık, yürüdükçe donuyorsun çünkü

"Kayaları aşarım" gücündeysen de Kelebekler Vadisi. Doğal yürüyüş parkurları var oralarda

0|0
    0|0
  • Saklıkent ve yakaparka kesinlikle git. Ölüdeniz var tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...