Eurovision 2012 top 5 iniz?

benimkiler

1)Loreen - Euphoria (Sweden)

2)Tooji - Stay (Norway)

3)Eva Boto - Verjamem (Slovenia)

4)Joan - You And Me (the Netherlands)

5)Can Bonomo - Love Me Back (Turkey)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Eurovisionu pek önemsemiyorum ...

0|0
    0|0
  • Kopyala yapıstır yapmısında su turkeyı bu duzekteydın hıc dıyılse...

0|0
    0|0
    • hepsını tek tek bulup aldım bilip bilmeden bişey aramayın

• geri kafalımısın hepsini ing yazdım ahraz ne fark eder hem bana türkçe dersi ögretme burda sınav yapmıyoruz konuşup eğleniyoruz ne geriyosun

• Hıı cok coolmu oldun sen sımdı, ozentısın sadece gıcık oluyoum senın gıbı tıplere...

Erkekler Ne Diyor 3

• o değil de milletin tiye almadığı eurovisionu neden bu kadar önemsiyoruz. sözüm ona, aç başka bi bilimle uğraş ne bileyim o kadar çok şey var ki.

0|0
    0|0
    • kim tiye almıyor buda bi sanat ben illa biz kazanalım demiyorum herkesin beğendiği şarkıyı merak ettim ve açtım sen neyle uğraşıyorsun çok merak ediyorum.

• senin nazarında uğraşmıyorumdur. ama kendime göre uğraştığım var bişeyler. :)

• tamam haklısın

• ona top 5 yerine ilk 5 desek daha güzel olmaz mı?

0|0
    0|0
    • Bu kadar önemseme sen de ...

• evet yapıcı eleştriye bakış açınız bu demek.

Öncelikle ben senin kardeşim değilimdir ama çok istiyorsan babama bir sorarım.

İkincisi , yaşadığım ülkenin dilini kullanıyorsun, Özenti hareketlerin nedeni ile onu bozmaya hakkın yok.

Üçünsü Atatürk sen bu dili pic et diye TDK'yı kurup dili sadeleştirmedi.

Ve son olarak beğenmiyorsan bu ülkede konuşulan dili, dilini beğendiğin bir ülkeye gitme hakkın saklıdır.

• Afedersin ergen oldugunu görmemişim. Tüm yorumlarım için affına sığınırım :)

• En çok oy alan kazansın .

0|0
    0|0
Yükleniyor...