Can Bonomo yarı finalde nasıldı?

bence hadiseden güzel söyledi sahnesi karışık değildi netti herşey cıvıklık yoktu sesi çok netti playback mi değil mi belli bile değildi helal olsun dedimmm...

0|0
15|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şarkıları hep anlamlı, klipleri kendine has. 2 mini etekli kız çıkarıp dans ettirebilirdi fakat yapmıyor.

Hakikaten farklı bir sanatçı. Bi' o kadar da başarılı.

Sonuncu bile olsa yine de kıymetli ve hep dinleyeceğim bir şarkıcı.

Yahudi olduğu için saçma şeyler yazanlar var. Onlara sadece gülüyorum. 5 yaşında çocuk gibi sağda solda okuduklarını burada savunuyorlar. Çok fazla Ömer Çelakıl izliyor bu arkadaşlar galiba.

3|1
    0|0
    • değil mi kızları alır soyar dans ettirirdi ama adam türkiye için birşeyler yapacam dedi vallada yaptı

• Aynen öyle. Mesela yılların sanatçısı Serdar Ortaç'ı düşünüyorum bir de Can'ı. Yeni yetme Can her haliyle ağır basıyor. Helal olsun Can'a. Kolay kolay sanatçı beğenen birisi değilimdir halbuki.

Erkekler Ne Diyor 11

• Türk müziklerinedene cok Türkiye dışında bir kültürü yansıtıyor. biz d eonaylıyoruz. ilginc.

0|0
    1|0
    • yooo tamamen türk kültürünü yansıtan bir şarkı sadece dili yabancı müzikte saz var davul var daha ne olsun

• bu binlerce kez açıklandı bu türkçe olimpiyatları mı dünyada gerçekleştirilen bir yarışma herkesin anlaması önemli sertab erener boşuna mı birinci oldu ingilizce şarkı devri onunla başladı ve birinci oldu kocaman bir dünya türkçe bir şarkıyı dinlemez

• o tabudan dolayı oldu sadece

• şarkı gayet güzel ve başarılı...Türk toplumuna hitap etmiyor derseniz evet ama dünya genelinde yapılan müziğe göre gayet başarılı bir parça. Michel Tello ünlü olmuş neden Can olmasın ki...

1|0
    0|0
  • Hadieseden daha iyiydi fakat biraz heyecanlıydı. Finalda aynısı olmaz inşallah.

1|0
    0|0
    • nasıl o heyecana rağmen sesi gidip gelmedi bile hatta hayde bölümünde salon coştu

• Evet o da profesyonel olmasının getirdiği avantaj. İnşallah başarılı olur.

• Birinci olursa olursa şaşırmayın.Çünkü onu oraya getiren siz değilsiniz.! Onun arkasında farklı olaylar dönüyor..Biraz gözümüzü açalım.

Şahsen izlemedim.

0|2
    2|1
    • ne olayı dönüyomuş adam gibi çıktı şarkısını söyledi ne var bunda

• eee sende izlemişsin izlemedin mi sanki

• Hayır izlemedim.Merak bile edip internette bile bakmadım.İlgimi çekmiyor,sadece insanları oynatıyorlar.

Öyle şarkıda,güzellikte birincilik istemem ben.İlimde,bilgide,teknolojide birincilik isterim.

Yarışma oldu mu şöyle adam gibi adam olacak.Tabi internette haberler ve ve yorumlar peşi sıra gidiyordu.

Bayanın biri yazmış.Bayıldım bayıldım.Onun psikolojini çok merak ediyorum.Acaba ne mesaj aldı

• Sesi heyecandan yada hareketlilikten titrek geliyordu bir iki yerde detone bile oldu.Olsun kimse bakmıyor zten.Bu milletin eurovizyona sevdasını anlamadım gitti...

0|0
    0|0
    • detone görmemişsin sen 2009 yılı türkiyeyi izle rezaleti gör detone olmadı çocuk

• can bonomo hayranı saldırgan bi insan daha bu laflarm soran için.

• ılk bes cok buyuk supriz olur bence 5. cılık le 9.culuk arası bısı alıcak umarım brııncı oluruz...olursak sarkıdan degıl lobı faalıyetlerı sayesınde sıyası oyunlar donuyor burda...

0|0
    2|1
  • sahne şovu bok gibi bence.

0|0
    1|0
  • eurovision'da playback yapılmıyor.

müzikler backgrounddan çalınıyor,

ama canlı söyleniyor

0|0
    0|0
  • Kenandan iyiydi en azından

0|0
    0|0
    • kenan doğulunun sesi süperdi sahnesi süperdi dans kareografisi süperdi şarkısı cacık :) iki kelimeyle şarkı bitmiş ve çok sıradandı

• tinerci tipi var la onda, torpil işte, kıraç,haluk levent, vs dururken neyse susuyim

0|0
    1|1
    • kıraç mı öggg türkçe okurum demiş türkçe okusunda alsın boyunun ölçüsünü sibel tüzün gibi 11. olur gelirdi

• ne güzel yeni bi prezarvatif reklamı oldu işte.

• berbat...

böyle bir performansla finale kalıyorsa, kaldırın çöpe atın ürosunuda vizyonunuda.

0|1
    3|2

Kızlar Ne Diyor 15

• saçma sapan yorum yapmaya hiç gerek yok bence çıktı şarkısını söyledi finalede hak kazandı onca ülkeyle anlaşma yapıp oy istedi diyeceksiniz elinizden gelse .. bu kadar hor düşünmeyin.. farklı bi tarzı var ve günümüzdeki sanatçılara para taklif ediliyor katılsın diye..adam hakkıyla girdi ve söyledi şarkısını ister 1. ister sonuncu olsun çokta güzel altından kalktı helal olsun. polemiğe gerek yok.

1|0
    0|0
  • Türk Kültürüyle alakası yok diyenler, Hadisenin orda yarı çıplak şarkı söylemesi mi Türk Kültürüydü ?

Can Bonomo zaten çok iyi bir şarkıcı bana göre. Müziğinde saz var davul var, adam ne yapsın daha ? Türk Kültüründen bahsettiğiniz nedir ?

Sahne performansı çok iyiydi, sesi mükemmeldi. Birinci olacağımızı düşünmüyorum ama, iyiyiz ;)

2|0
    0|0
  • bayıldım 9 ülke belirlendi sıra 10.ülkeye geldi salon türkiye türkiye diye haykırıyordu,tüylerim diken diken oldu bence başarlıydı

1|0
    0|0
    • salon bağırdında bir ara bende bağırıyordum en sonda kendimi koltuğun üstünde buldum ama çok korktum ya finalde olamıcaz diye ama hak ettik

• benim de senden bi farkım yokdu öldüm heyecandan

• Bu işler öyle g*t-bacak göstermekle olmuyor bence o yüzden takdir ettim yani.Ama keşke o gemiye mi ne dönüştüler ya o işi yapmasalardı,bir de heyecandan sanırım sesi biraz titriyor gibi oldu onun dışında enerjisi falan çok iyiydi:) Birinci olamasakta iyi bir derece alırız herhalde:)

1|0
    0|0
  • Ülkemizi fiziki gösteriyle değil şarkısı ve performansıyla temsil etmesi güzel fena değildi umarım ilk beşte oluruz.

1|0
    0|0
    • değil mi hadise mesela berbat ötesiydi bir ara tv kapatasım gelmişti

• evet sinan akçılın ellerine sağlık

• 10. ülke açıklanmadan önce Türkiye Türkiye diye seslenen salon en iyi cevaptır bence :)

2|0
    0|0
  • Can Bonomo'yu seviyorum :)

1|1
    0|0
  • Beklediğimden iyiydi.

1|0
    0|0
  • Bence çok iyiydi ben büyük bir başarı bekliyorum finalde :) Haydeeee dedi benim tüyler diken diken oldu zaten :D

1|0
    0|0
    • hayde dediği an bide en sonda salon türkiye türkiye deyince tüy müy kalmadı döküldü :))

• 0|0
    0|0
  • tam bir imalat hatası o cocuk ;)

0|0
    2|1
  • izlemedim :D

0|0
    0|0
    • izlemeliydin en sonda herkes türkiye türkiye diye bağırdı ve bizim adımız okununca salon coştu resmen harikaydı

• netten bakarım :) bugün sınavım var diye oturdum ders çalıştım izleyemedim yaaa :)

• sahne şov fena değildi

0|0
    0|0
  • Detone oldu.

0|0
    1|0
  • ya mümkünse link verirsen biz de bakarız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...