Arkadaşlar tarih seven ve nefret eden var mı?

tarih konusunda üstüme yok diyenler var mı içimizde veya ben dünden tiksiniyorum sen kalkmışsın bana tarih diyorsun diyen var mı? :)

0|0
20|17

En İyi Kız Görüşü

• Kendimi bildim bileli tarihe bayılırım, tarihi sevmeyenleri de anlayamam. Tarih çalışırken kendimi kaybederim hatta, hiç bulunmadığım bir zamana yolculuk yapmanın bu şekilde olacağına inanırım :) okuduğum romanlar da genelde tarih içeriklidir, hatta seçtiğim kıyafetlere bile yansıtmaya çalışırım :)))

1|0
    0|0
    • kafa dengi bulundu

• Bu arda feci düşük cümleler kurmuşum, onları görmezden gelirsek iyi olur. -,-

• anlatışın çok heyecanlı ve gayet güzel bence evet kafkasım :)

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 17

• sevmem tarihi hocalar sağolsun öyle bir usandırdılarki bıkkınlık geldi

0|0
    0|0
  • Bak Tarih'i severim ancak Akademik olarak okullardaki bölümlerini sevmem, yani okuyan yine okusun ama ( bence ) bu dünya için yeterince boş

0|0
    0|0
  • cok severim bütün gercekler cıkmalı ortaya

0|0
    0|0
  • seviyorum tarihi

0|0
    0|0
  • Tarihi severim ya :)

0|0
    0|0
    • en çok hangi dallarına ilgin var :D

• Dallarından kastın ne tam anlamadım ben genel olarak tarihi severim eski uygarlıklar yaşayış tarzları ilgimi çekiyor genel olarakta tarihi yerleri modern yerlere tercih ederim

• tarih güzel ama bize aktarma yöntemleri değil

0|0
    0|0
    • size ben doğrusunu anlatsam yine küfür edersiniz ;)

• dinen konuşmuyorum ırken konuşuyorum bu ülke darülharpttır bana saygı göstermeyene bende göstermem beni ayırıp gayıranı bende ayrır gayırırım bana küfür edene ben bin kat ederim Allah bunlara izin veriyor sana karşı hatam ön yargıydı özür diledim affını istedim abicim bu ülkede domuz satsam caizdir kumar oynasam kazanmak şartıyla caizdir en büyük darülharpçı kim RTE dir faiz alıp vermek darüşharpta caizdir darülislamda evet hepsi haram çok büyüük günah

• ihtiyacı giderecek hiç bir şey bulamadım mı darülharpta domuzuda şarabııda fazlası haramdır azı ise caizdir sonuçta ihtiyaç karnını doyuracaksın Darülharpla Darülislamı karıştırmayalım lütfen inançlısı bile aniden ateist oluyor bu ülkede

• Bayilirim tarihe

0|0
    0|0
  • Tarih candır.:-) tam tarih tutkunuyum hacı :-)

0|0
    0|0
  • osmanlı tarihi okurken ağladığımı bilirim. tarih bende bir aşk hele osmanlı tarihi.

0|0
    0|0
  • Tarih sevilmez mi ya...

0|0
    0|0
  • Tarih dersini hiç sevmem.

0|0
    0|0
  • Tarihe bayilirim...

0|0
    0|0
  • Tarihi çok severim kitaplarımın hepsi tarih :)

0|0
    0|0
  • Olmuşla ölmüşe bir çare yok, tarihten nefret ederim.
    Bilimsel tarihe bayılırım ama.

0|0
    0|0
  • Benim için gerekli olacak tarihi bilgileri biliyorum

0|0
    0|0
  • tarih yalan. anı yaşa :P

0|0
    0|1
  • tarihi severim cünkü tarih ögrenilmesi gereken bir sey kisi kendi tarihini bilmeden yasarsa bosa yasamis demektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...