Kapat

Henüz kurumsal olmasam da ilerde reklam amaçlı araba dağıtmalı mıyım?

Reklam amaçlı araba dağıtmak ne kadar doğru bir düşüncedir.? sizce zararmıdır yoksa avantajmı.? fakat şuan kurumsal bir işletme değilim. kurumsallaşınca dağıtmayı düşünüyorum. fakat tam kararımı veremedim.benim yerimde siz olsanız reklam amaçlı araba dağıtırmıydınız ve kaç tane dağıtırdınız. ve reklamı nasıl yapardınız.?

LÜTFEN GERÇEKÇİ CEVAPLAR VEREREK YARDIMCI OLUNUZ.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Paran çoksa hayır kurumlarına yardım et.Etmiceksen bul bikaç fakir yardıma muhtaç insan yardım et.O vereceğin dağıtacağın arabaların zangin insanlara gitmeyeceğine garanti vericekmisin hem versen bile fakir insanlar nasıl vergisini ödeyip hediyesini alsın

0|0
    0|0
    • düşüncelerin için teşekkürler. garbana yardım allahın emri zaten fakat ben yardımlarımı fakfukfon üzerinden yada kendi kuracağım yadım derneği üzerinden yapmayı daha doğru buluyorum.deniz feneri-sakatlar derneği-mehmetçik derneği-lösev- hepsi yolsuzluğa bulaşmış kurumlardır. eski güvenleri yok artık.fakat işleri büyütmek için reklam şart.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bizim dilde;zarar bütçesi veya reklam bütçesi deniyor ona.

Bunu yapacağına önce o parayla bir mal al,bu malı maliyetine veya düşük kar marjıyla sat.Böylece ismin duyulur ve insanların güvenini kazanırsın.

Zamanla belli dişleri oluşturmuş bir çarkın olur ve pik yapmak için tam zamanın olur.İşte o zaman bir otomobil kampanyası yapabilirsin ;)

0|0
    0|0
  • her kurumsal firmanin belli bir reklam butcesi ve planlamasi vardir. bu reklam butcesi icerisinde kalmak kosulu ile dagitabilirsin. yoksa mantik disi.

0|1
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...