Bir şarkı vardı neydi o ya?

klibini hatırlıyorum pembe bir zemin vardı arkada söyleyen kadın zenci balık etli renkli kıyafetleri vardı dırı dırı dın dırı dın dın dın dırı diye bir melodisi vardı hareketli şarkı run diyodu şarkıda bir orasını hatırlıyorum dırı dırı dın dıçı run run run dıçı dın dın dın dırı rın dın olarak ritimli söyleyin aklınıza gelirse filan çok iyi olur taktım resmen 2 saattir aralıksız parçayı arıyorum ha bu arada kadının ismi hatırladığım kadarıyla m ile başlıyordu yabancı

Güncellemeler:
misha b - home run. buldumkii

0|0
826

En İyi Erkek Görüşü

• dırı dırı dın dıçı run run run dıçı dın dın dın dırı rın dın elim ayağım oynuyo resmen... oturmaya mı geldik.. hadi millett ohhh dırı dırı dın dıçı run run run dıçı dın dın dın dırı rın dın... annem sesi kıs diyo.. parti bitti

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 25

Kızlar Ne Diyor 8

• şarkı hakkında bir fikrim yok ama çok pis dejavu oldum bun demek istedim soruyu görünce direk tıkladım yazdıklarını sanki kendim yazmışım gibi geldi değişik neyse iyi akşamlar :)

0|0
    0|0
  • missy elliott?

0|0
    0|0
    • o geldi aklıma benimde onun parçalarına bakıyordum ama o da değil büyük ihtimalle :(

• Dım dım yar mı? asdfdasfdg

0|0
    0|0
  • Jessie j nin şarkısımı acaba 3 kişi söylüyordu pembe bir zeminde ama sen m ile başlıyor demişsin 😕 bilemedim

0|0
    0|0
    • yok değil kadın zenciydi tek kişi söylüyodu dansçıları falanda vardı ama. m ile başlıyor ismi evet :(

• Rihanna - Rude Boy bir bak bakim bumu :D

0|0
    0|0
  • hahaha güldürdün ya :D

0|0
    0|0
    • ya ben ciddiyim :D

• nickyninannesi ajan umarım bulursun şarkıyı ya ben çok yaşıyorum o durumu acı bir durum gerçekten. hani bir melodi falan bir şey olsa bulunurda dın dırı dın dırıyla olmuyo bilirim o_O meowth muhabbet için teşekkür ederim gerçekten iyi geldi nostalji oldu benim için ^^

• buldum buldum parçayı bencilördekyavrusu misha b home run

• Beni güldürdün ya Allahta seni güldürsün :)

0|0
    0|0
  • Gunun bombasi sin sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...