Rehberim dısındakıler ulasmasını istemıyorum sadece rehberimde hangi numaralar varsa arasın ve mesaj atsn istiyorum bunu nasıl yapabilirim turkcell?

rehberim dısındakıler ulasmasını istemıyorum sadece rehberimde hangi numaralar varsa arasın ve mesaj atsn istiyorum bunu nasıl yapabilirim turkcell

0|0
37

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Var telefonunuzda gerekli programlar ile bunu basarabilirsiniz gerekli arastirma uygulamalar var

0|0
    0|0
  • Sadece Belirlenen Numaraları Kabul Etme
    Tüm Hatlar için geçerlidir-Turkcell, avea, vodafon, türk telekom-
    Bu yöntem ile sadece belirlenen numaralar sizi arayabilir. Diğer arayan kişiler otomatik telesekretere yönlendirilerek "aradığınız numara kullanılmamaktadır"ya da" aradığınız kişiye ulaşılamıyor"mesajı alır.
    Anlattıklarımı adım adım takip ederseniz telefon hattınızı değiştirmenize gerek kalmaz, tamamen ücretsizdir ve kolaydır. Tüm hatlar için geçerlidir. Vodafon, türkcell, avea, türk telekom gibi hatlarda kullanabilirsiniz. Herhangi bir android uygulaması indirmenize gerek yoktur.
    Bu linki tarayıcınıza yapıştırın
    tamerarbak. club/2017/06/sadece-belirlenen-numaralar-kabul-etme. html

0|0
    0|0
  • Bana da hiç bir reklam gelmemesini istiyorum

0|0
    0|0
    • reklam gelmemesini istiyorsan turkcell sitesine gir kendi numaranla, orada yanda seçenekler olacak oradan halledebilirsin.

• tabi hattın turkcellse.

• Yok öyle bir olay

0|0
    0|0
  • yapamazsın yaşın ufak :D

0|0
    0|0
  • daha icat edilmedi.

0|0
    0|0
  • Çok şey istiyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• telden yapılıyor mu bilmiyorum ama onun dışında netten halledebilirsin bunu turkcellin sitesinden.

0|0
    0|0
  • Çağrı yöneticisi var bende sms arama hersey ayarlarına girince onda rehberi olmayanları özel numaralari ya aklına gelcek hersey başı 0534 ile başlayan numara mesela yapıyosun ayarlardan direk engele atıyo çok güzel bem çok memnunum

0|0
    0|0
Yükleniyor...