Telefon alıcam da bir bakarmısınız acabaaa :):)?

arkadaşlar gittigidiyora baktım aynı telefon ama garantileri farklı fiyatta değişiyor. ithalatçı ya da delta garantili falan diyo bu ne demekki? adınıza faturalı falan da var. hangisi iyi bunların hiç bir bilgim yok yorumlarsanız sevinirim..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• gittigidiyor gibi kazıkcı bı markete hiç bulaşma git büyük alışverış marketlerine telefonları dene gör ondan sonra git en uygun fıyat nerdeyse ordan al suanda teknosa var 1200 tllık telefon 1800 tl 1000 tllık telefon 1500 tl mediamarrkt biraz daha ucuzondan sonra yanı tek tek markaları dolasman lazım

0|0
    0|0
    • hem senın butycen ne kadar ona göre telefon önereyim sana?

• hıı anladım çok sağol :D

Erkekler Ne Diyor 6

• İthalatçı firma garantisi paralel ithalat cihazı diye de geçer. Fatura olsun garanti şartları olsun her şey aynıdır 2 sene verir. Fakat hizmeti ne derece kaliteli yaptıkları şüpheli. İMEİ lerinide firma kendi kayıt ettiriyor ithalat firma olarak. Her şebekeye açılıyor. Delta'yı da duydum fakat araştırmadım çok. İnternet üzerinden araştırırsan daha güzel bilgiler bulabilirsin. Link atabilirim istersen.

0|0
    0|0
  • internetten hiçbir zaman alışveriş yapma arkadaşım bizden size tavsiye sonra başınız ağrır dikkat edin arkadaşım.

0|0
    0|0
  • telefon alcaksan ver 100 lira fazla bildiğin mağazalardan al aldğının telefonun garantisi telefon samsungsa tüm samsung bayileri bakabilsin bazı garanti çeşitleri var sadece aldığın yer bakar bazıları aldığın mağaza ismi bakar ( electro world mesela ) bunları telefonu alacağın yerde sor

0|0
    0|0
  • Samsung S4 veya s5 al

0|0
    0|0
  • en ıyısı marketten al gold teknosa vs

0|0
    0|0
  • 3310 al bence kavgada çok işe yarıyo :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1