SONY XPERİA NASIL SİZCE ARKADASLAR?

Sony xperia S almayi düsünüyorum bütcem 750 tlye cıkabılır. Nasıl sizce? 700 liraya uygun oldugunu dusunuyorum

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bütcen 1100 tlye cıkaydı lg g2 vardı super bı telefon yok mu taksıt yaptırcak kart Mart ya 750 tl vverceksen ya 350 tl daha var 1100 tl ye g2 al en azından bılgısayara ıhtıyacın kalmasın ama xperıa s alıpta basını agrıtma en azından ıstedıgın herşeyı yaapamazsın xperıa z almaya hıc bakma alcaksan z1 al oda 1100 tlye var yanı g2 veya z1 lere bak ya da hıc alma parana yazık. ya da s4 var ıkıncı el söyle temız bul 800 tl ye falan cok gördüm ben alcaksan amiral gemi al. yani teknik özellikleri güclü olan yoksa hıc alma parana yazık olmasın satarken ona 300 tl bılevermezler tamam satmıcan ama ılerde paran olcak takasta tuttcan almazlar bıle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• "Ruhsuzzz" arkadaşıma kesinlikle katılıyorum. Xperia Z modelleri dışında Sony telefonlarında ekstra özellikler yok. İlla ki marka olsun diyorsan biraz daha yukarı çıkman gerekecek. Ama benim için markanın önemi yok, fonksiyonellik daha önemli diyorsan da General Mobile / Discovery 2'yi şiddetle tavsiye ederim. Samsung ve LG'lerdeki ısınma problemi bu telefonda olmadığı gibi, muadil işletim sistemine sahipler ve pil ömürleri de muadillerine oranla daha fazla.

0|0
    0|0
  • fevkaladenin fevkinde bir telefon

0|0
    0|0
  • Xperi serisinden z dışında alma derim. O bütçeyi ayırmışın madem, General mobile alabilirsin fiyat/performans açısından oldukça iyidir.

0|0
    0|0
  • general mobile discovery imperia hakkında ii seyler duyulmuyo

0|0
    0|0
  • al dıscovery ısıne bak kardesss :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tavsiye etmem bence sony xperia z1 al özellikle siyah cünki bende alicam hem büyük hemde incecik harika bisey ama gercekte görmen lazim fotografta güzel gözükmüyo

0|0
    0|0
    • Ablam kullanıyor ama benim bütcem kısıtlı.

• Z 1 i bende hiç mennun değilim ://

0|0
    0|0
Yükleniyor...