Düğün denilince aklınıza neler gelir sever misiniz?

Ben sevmiyorum düğünleri. İllaki düğün yapmak şart mı? Amcam bile evlenirken babam zorla götürdü beni. Gece 1'e hatta 2'ye kadar davul zurna çalar. Orkestrada yumuşağın biri bahanın aşk şarkılarını söyler. Üstüne arapça şarkılarda çalar. Bazen kaba sesli biride olabilir şarkıyı söyleyen ama kibar insanlardır genelde. Sonra garsonlar sağa sola koşturan büyükler gibi giyinmiş çoccukları yakalamaya çalışır. Şikko kadınlar erkekler ortalıkta göbek atar. herkeste yalancı bir mutluluk havası. Düşmanlar birbirine karşı masalardan bakışır. Saf masum yüzlü bir kız sessizce etrafı izlerken bir erkek ona aşık olur. Öteki kızlar kendini göstermek için halay çeker. Sesi duyan kim varsa gelir boş bir masada oturup çerezini kolasını artık önünde her ne varsa yerken alkış tutar. Islık çalar. Sonra bazı zibidiler her düğünde halay başı mendil sallamak için ısrar eder çekişirler ve bunun için kavga yaparlar. En kötüsü malın biri silah sıkmak erkek olmanın şanındandır diyerek Allah ne verdiyse gökyüzüne attırır. O kadar ki mermilerin havada bıraktığı kırmızı izleri görürsünüz. Bir kaç saniye şaşırırsınız.

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim Türk insanlarımızın sevdiği içini döktüğü kısacası kurtlarını döktüğü, deli oyunu düğün :) Şahsen ben seviyorum düğünlerde bulunmak ve oynamak, halay çekmek vs.. insan stres atıyor ya.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• düğün=deli gibi halay ceken insanlar

0|0
    0|0
  • Seviyorum. Kıvırtmak geliyo ya :DDd

0|0
    0|0
  • dügün gelince ilk aklıma dügün fotoları, cekimler ve kaliteli dügün klibi cekenler aklıma geliyo

0|0
    0|0
  • Dugun sacma yha

0|0
    0|0
  • Bende sevmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendini birine yamamaya çalışan süslü kızlar..

0|0
    1|0
  • deli gibi oynamak geliyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...