Arkadaşlar aranızda en güzel 1000 kitaptan 2' sini veya 4' ünü okuyan var mı?

stephenie meyer Ahmet ümit İskender pala suzanne collins vb gibi.

Güncellemeler:
. Elif Şafak İpek Ongun Canan Tan Ayşe Kulin Dan Brown Reşat Nuri Güntekin Fyodor J. K. Rowling Mihailoviç Dostoyevski

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Canan Tanın romanlarını bitirdim :)
    Elif Şafakta öok seçiciyim, bir kaçını yarım bıraktım, bir kaçını deli hibi okudum.
    Ayşe Kulin de 1 tane nasip oldu okumak.
    Şu anlık böyle :)

0|0
    0|0
    • ozaman elif şafak sürükleyici sanırım

• İskender Pala divan edebiyatı konusundaki yetkinliğini eleştiri konusu yapan bir çalışma, Bakü'de çıkan Türk Dünyası Medeniyet Dergisi Yom'da Türkiye Türkçesinde yayınlanmış ve oldukça ciddi birtakım iddiaları barındırmakta Bu yüzden bazı kesimler tarafından ciddi eleştiri konusu olmuş

• Canan tan okuyan birini en iyi gorus secme secmeeeee !!

Erkekler Ne Diyor 9

• edebi kitaplar okumayı sevmiyorum şahsen hayali insanların hayali yaşantılarını okumak vakit kaybı bana göre

0|0
    0|0
    • belkide hiç okumamışsındır olabilirmi (:

• ben dizi bile izlemem vakit kaybı olarak gördüğüm için insanların hayal dünyalarında yazdıkları senaryoları vakit kaybı olarak görüyorum ama spartacus- rome gibi dizileri antik roma yaşam tarzını anlamak amaçlı izledim onun haricinde game of the thrones dizisi hayata bambaşka fantastik bir pencereden bakmanı sağlıyor onu da seviyorum ama onun haricinde her türlü belgesel haber ve eğlence programlarını izlerim ve edebi olmayan bilgi kazandırıcı şeyleri okurum.

• Oyleyse yasanmis gercek seyler okumalisin. Resulullahin hayati gibi. İskendep pala /bulbulun kirk sarkisi ile baslayiniz

• toplamda 2 kitap okuyan var mı diye sormalısın

0|0
    0|0
  • kitap okumam ben

0|0
    1|0
  • fazlasını okumuşumdur..

0|0
    0|0
  • bir liste paylaşırsan cevaplarız tabiki.

0|0
    0|0
    • canan tan ve rowling hariç hepsini okudum. bu arada fyodor dostoyevskinin önadıdır bilgine...

• okudum tabii ki :))

0|0
    0|0
  • ben en güzelini okudum

0|0
    0|0
  • o kadar kitap ne ara yazıldı ya :D

0|0
    0|0
  • O kitapları bilmiyorum ama bir çok kitap okudum belki içlerinden biri vardır :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• neye göre en güzel 100kitap? Belli bir liste varsa listeyi göndermelisin öncelikle.

0|1
    0|0
  • En güzel 1000 kitap diyerek hangilerini kastettiğine bağlı. Ama daha ne olduklarını bilmeden eminim tesadüfen içlerinden en az 20 tanesini okumuşumdur.

0|0
    0|0
    • alta yazdım canım açıklamasını

• http://www.youtube.com/watch?v=R74wKpHN7j0

Yeminle aklıma bu şarkı geldi cevapları okuyunca hey maşallah.. =)
      Ben okuduğum kitapların yazarını da adını da unuttum.. Askerde şu PATASANA yı okumuştum sanırım eğer, konu olarak eski hititlerde geçiyorsa ve patasana da yazmandı sanırım?

• Youtube da açılmıyor. Ip engeli. Ne yalan söyleyeyim bir iki tanesini bende hatırlamadımda google da yazınca çıktı, öyle aklıma geldi. Evet evet patasana'da yazman vardı, bir aşk yüzünden milletin katledilmesine sebep olan adam.

• Elif Şafak, Canan Tan, Ayse Kulin, R, esat Nuri Guntekin, Goethe vb...

0|0
    0|0
  • stephenie meyer, iskender pala okudum.

0|0
    0|0
  • bilmem o 1000 kitabın neler olduğuna önce bir bakmam lazım

0|0
    0|0
  • alacakaralığın tüm serisini okudum

0|0
    0|0
  • E. S. lawey

0|0
    0|0
  • Iskender pala