Beren Saat'in oynadığı "Benim Dünyam" filminin çalıntı olduğunu biliyor muydunuz?

2005 yapımı BLACK filminden komple çalıntı olduğunu biliyor muydunuz?

Daha önce şeytan filmiyle bunu yaşadık. Niye özgün birşey üretemiyoruz?

0|1
192

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 18

• çünkü dalgaya meraklı milletiz

0|0
    0|0
  • Remake onlar çalındı değil, Hollywood'ta sıkça yapıyor bunu Avrupa ve uzakdoğu filmlerine yerele uyarlayıp yeniden çekiyorsun gerekli izinleri alıp. Ne var ki bunda?

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Beren saatte adet edindi kendine herhalde çalıntı yapımlarda oynamayı zira intikam dizisi de öyle.

0|0
    0|0
  • evet çalıntı değil alıntı olduğunu biliyordum bilmeyende izlediğinde zaten bize göre olmayan şeyleri görür tuhaflığı hisseder.

0|0
    0|0
    • 2006 yılında ızledım ben black fılmını.
      ve dun aksamda arkadaslarımın zoruyla benım dunyam ısımlı fılmı.
      film birebir kopya edilmiş.

• hımm doğrudur bizimkiler orasından burasından alırlar ama hepsini aldıklarını bilmiyordum. Beğenmedim zaten.

• bereni sevmem panpa

0|0
    0|0
  • Calinti degil film baslar baslamaz yaziyordu altinda zaten black filminden alinti oldugu diye hatirliyorum.

0|0
    0|0
  • çalıntı olsada guzel filmdi ama kendimiz yazsak boyle seyleride oynasak daha iyi olucak birazcıkta onlar bizden calsa ama hep biz calıyoz

0|0
    0|0
  • uyanda balığa gidek üretiyolar aslında da b ve c sınıf filmler gibi kalıyo nedense ya da çalcaksakta bir 100 yıl geçtikten sonra çalsak en azından yeni nesili kandırabilirler bizimmiş gibi olur o zaman

0|0
    0|0
  • Evet Black Filminin Türkçe uyarlanması gibi olmuş hemde birebir :D Arada farklı bir sahne olaydı iyiydi :)

0|0
    0|0
  • ben biliyordum ama iyi bir uyarlama olmuş. çok film izlerim ama agladıgım ilk ve son film buydu:)

0|0
    0|0
  • Aa ciddi misin :O

0|0
    0|0
  • farkında bıle degılım :D

0|0
    0|0
  • Biz biliyorduk bunu da sen yeni mi ogrendin onu merak ettim :)

0|0
    0|0
  • zaten türk filmleri genel olarak başka filmden veya kitaplardan uyarlanarak yapılıo

0|0
    0|0
  • Türk filmlerine dizilerine bakarak cogu kopya gibi...

0|0
    0|0
  • Çalinti degil uyarlama sahiplerinden izin alinarak yapilmis.

0|0
    0|0
  • Biliyorduk fragmanı görür görmez tanıdım şahsen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Filmin başında yazıyor zaten

0|0
    0|0
  • bizim medeni hukukumuzdan istiklal marşı melodisine kadar çoğu şeyimiz çalıntıyken dizi normaldir

0|0
    0|0
Yükleniyor...