Kendi milletinizden, dininizden utanıyor musunuz?

Sürekli bir batı özentiliği
İbadet ettiğini saklamak falan
Noluyor bu gençlere yahu?
Kasıntı oldu çıktı hepsi.
Makineleştiler iyice, duygu yok.. inanç yok.. sevgi yok..
Çıkarları tutarsa sever ama

Elit görünmek adına yapmadıkları şey yok.

Bu dünyada yaşamak istemiyorum artık ben..

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanadurmuştur. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki, hangi istiklal vardır ki, ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlarıyla yükselebilsin? Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir! M. Kemal ATATÜRK

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Zamanında bir futbolcumuz sahada dua ettide yuh yobaz oha sahada duamı edilir gerici diye vurdularda vurdular. ama sahada hac çıkartan futbolcuyu ehehehe nasılda dinini taşıyor helal olsun alkış demokrasi özgürlük budur işte keşke onlar gibi olabilsek diye alkış tutulurdu. tabi aslında bu anlattığımı bizim o siyonist basın böyle gösterirdi yoksa halkın için % 10 luk o kafa hariç böyle düşünen yoktu

1|0
    0|0
  • Kendi milletimden utanırsam Mustafa Kemal Atatürk'ten de utanmam gerekir.

Hayır. Ne Mustafa Kemal Atatürk'ten, ne de savaşlarda ölen gençlerden, analarımızdan utanıyorum.

Utandıgım noktalar elbette ki var ;

Dini bu denli açık yasadıgımız için utanıyorum.

Bir adamın çıkıp da içkiyi yasaklamasından, kızlı-erkekli oturanlara karısmasından, insanları ayırmasından, varlıgından bile utanıyorum.

Yolsuzluk yapanların yüzsüz olmasından dolayı utanıyorum.

FUTBOL, DİN, SİYASET üçleminde körü körüne inanan koyun insanlardan utanıyorum.

- GS kazanmıs, FB'i bir adam GS'i bir çocugu bıçaklıyor.

- Ölümüne AKP diyen adam hükümeti elestirmiyor.

-Veya her boka dini katıyor.

0|0
    0|0
  • bir tane başörtüsü takarlar dapdar elbise 1 kg makyaj ee biz Namaz kılıyoruz siz kılmıyosunuz Müslüman değilsiniz ya he canım hee :))

0|0
    0|0
    • Yapmayanlarda var ama
      Genelleme yanlis olmaz

• Çoğunluğu yapıyor yalansa yalan de bana?

• Valla benim etrafimda da hic oyle yok
      Ama yanlis yanlistir tabi

• aynı duyguları paylaşıyoruz

0|0
    0|0
  • Sen kendin ol , kendin gibi birini bulursun inşallah

0|0
    0|0
  • Dinimden ve milletimde niye utanayım bilakis onur ve Şeref duyarım

0|0
    0|0
  • Elhamdurullah dinimi seviyom

0|0
    0|0
  • Rahat ol sen kendin ol yeter sen öyle davranki millete örnek ol

0|0
    0|0
  • yalana gerek yok utanıyorum

0|0
    0|0
  • ibadeti saklamak zaten sünnettir ki ne istiyorsun ortalık yerde herkesin önünde mi namaz kılalım. ben bile namaz kılarken boş bir odaya geçer ve kapıyı kaparım. namaz kıldığımdan da kimseye bahsetmem kime ne ki benim kıldığım namazdan. gösteriş yapmak için kılıyorsanız hiç kılmayın daha iyi diye ayet var.

0|0
    0|0
    • Yok onu demiyorum.
      Yaptigindan utanmayi kastediyorum.
      Oruc tutmaktan, annenin kapali olmasindan falan.
      Utanmak yani, gizlemek degil

• orasını bilemiyorum canım yani ama olgun düşünmeye başladıkça bu tür şeyler kalmayabilir

Kızlar Ne Diyor 6

• İbadetlerim gizli kalır paylaşmam.
    Kendi dinimden milletimden utanmıyorum.
    Özenti olduklarından dolayı insanlar bu dediklerin gibi oldu.
    Yazık öyle insanlara başka ne denir.
    Herkes benliğinden sıyrılmış başka başka olmuşlar.

1|0
    0|0
  • Batılı olmak kasıntılık mı? Gelişmiş ülkeleri takibe almak kasıntılık mı? Kasıntılık nedir biliyor musun? Asıl kasıntılık, böyle Müslüman geçinip Hristiyanların ''Cadılar Bayramı'nda'' özenti gibi cadı kılığına girip, o gece yiyip-içip onu kutlamaktır. Şimdi anladın mı batı özentiliği nedir? İleri olan yerleri örnek almak, en güzel şeydir.

Sen hadi yürü git, Dubai'ye yerleş; orası ile bütünleş lan.

0|0
    1|1
    • Batiyi ornek almak tabi guzeldir, teknolojisini, devlet duzenini.

Ama ahlakini, dini degerlerini (senin dedigin gibi), onlarin hareketlerini kulturunu ornek almak kotudur.

Bu arada neden dubaiyle butunlesecekmisim anlamadim?

• Utanmıyorum. Ama ibadeti gizli yapma taraftarıyım.

0|0
    0|0
  • Asla utanmadım

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman özenmedim. Tam tersine gurur duydum hep. Bunları düşünmeme sebep olan Turgut Özakman'ı da rahmetle anıyorum

0|0
    0|0
  • herkesin inancı karakteri kendine anlatılmasını da milletle bütünleştirilmesini de sevmem. sen de artık yaşamak istemiyorsan intihar iyi bir yöntem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...