Lys- ygs- öss yi kazanan arkadaşlar sorum sizlere?

lysyi kazanan arkadaşlar siz 2 sene önceden sınava çalışmya başladınızmı yoksa o sene içindemi çalıştınız sınava? sizce doğrusu nedir?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• 12 senelik konu 1 senede bitirilmez, bitittrilimez, olamaz öyle birşey kimse yapamadı yapamazda, üniversite sınavı birincilerini dinleyin hepsi günlük çalıştık derler 12 yıl düzenli yani, temelin yoksa 2 sene bile az gelir, en iyisi lise1 den itibaren hazırlanmaya başlamaktır, benim temelim kuvvetliydi lise2nin yazından başadım yaklaşık 2,5 sezon çalıştım yani, orta bir puan aldım ytü ye yerleştim.

0|0
    0|0
    • şunuda belirteyim üniversiteyi kazanmak dert değil 180 alıncada kazanıyorsun ancak ne okuduğun hangi üni olduğu belli olmuyo :D

• hedefin olmadığından olabilirmi? 2 yıl sıkılmadan çalışmak istiyorsan bir hedefinni olması lazım, canın çok sıkılıcak ancak hedefin aklına geldiğinde sıkıntın geçer başka şekilde olmaz.

• unutulursa bu sene çalıştıklarım boşu boşuna çalışmış olcam

Erkekler Ne Diyor 9

• Eger istedigin bölümü kazanmak istiyorsan ve özel okullarda okumadıysan bil ki 2 sene boyunca calışmalısın

0|0
    0|0
  • ben 2001 türkiye 2. siyim son 1 ay çalıştımda kazandım

0|0
    0|0
  • Temel varsa bile son sene çok sıkışırsın. Eğer yok diyorsan 2 sene önceden başlaman daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Temelin yoksa 2 sene çalışaksın

0|0
    0|0
  • ben hiç çalışmadım girdim öylesine geçmişim zaten meslek okudugumdan 2 senelik direk geçebiliyorum öylesine girdim yani

0|0
    0|0
  • aynı sene içinde çalışmak fazlasıyla yeterli

0|0
    0|0
  • aynı sene içinde çalışmak fazlasıyla yeterli

0|0
    0|0
  • bölüme göre kişiye göre değişir benim arkadaşlar son sene başladı çalısmaya tıp kazandılar

0|0
    0|0
  • son sene kas

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...