Survivor hayatı yalan mı, otelde mi kalıyolar?

Bana ordakiler tiyatro yapıyolar gibime geliyo.bi yandan da nasıl duyulmaz öyle olsa diyorum.sizin görüslerinz nedir?

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

• yani ne bileyim göründüğü gibi olmadığını düşünüyorum bende en azından bişiler yiyolardır banyolarını falan yapıyolardır. kızlar özel günlerinde napıyo ki acaba onu da merak ediyorum ben. şahsen benim moral sıfır olur karnım ağrırı bazen hiç yataktan çıkamam onlar her daim hoplayıp zıplıyolar. dip boyaları falan da gelmio var bunda bi iş ama bilemiore

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben hiç inanmıyorm ya,bi insan bitlenir duş almadan.O deniz suyu adamın anasını ağlatır derinin deri dencek yanı kalmaz.Bu adamlar duşta alıyolar onuda yapıyolar bunuda yapıyolar.Geceleri ormanda kalcaklar tulumsuz öylemi ? Onca akrepin szehirli börtü böceğin içinde ? Hey yavruuum,geçiceksin bi onu.Acun onuda ayarlamıştır bence

1|0
    0|0
  • hepimiz aciz diyorlar yemegi ne kadar nazik yiyorlar gercekten ac olsalar simdiye kadar Acun olmustu Lahmacun

3|1
    0|0
  • Yok bee baksana hepsi kara kuru oldu açlıktan, ayrıca o sarışın kızın bacaklarındaki kılları çekmişler resmen geçen gün iğrendim :D

1|0
    0|0
  • Arkada otelde pirzola yiyip önde aç taklidi yapıyolar..

1|1
    0|0
  • onu bilmemde eğer kurgu değilse harbi zor işleri

not:1-2 bölüm haricinde hayatımda survivor izlemedim

0|0
    0|0
  • Oteli bilmem de. Hatunlar kaşlarını bacaklarını falan alıolar bence :D

1|0
    0|0
  • bu acunda survivar falabn iyi köse oldu he bu bıter baska bı program kurar yıne

1|0
    1|0
  • Sadece survivor yalan değil, medyanın %90 ı yalan. Bir tek gerçek varsa medyada o da belgesel olur.

0|0
    0|0
  • gerçek bence

0|0
    0|0
  • bilemeyiz ama otelde kalmıyolardır

0|0
    0|0
  • arkadaş sağır sultan duydu artık yuh diyorum.

0|0
    0|0
  • gerçek tabiki keşke düşünüp yazsaydın

0|0
    0|0
  • yalan tabi ;)

0|0
    0|0
    • ama nasıl medyada duyulmaz ki bu kadar önemli bi olay:D

• orasını bılemem ama senın benım gıbı bılenler var :) ortaya atılmıor sadece ;) hepsı yalan ya unluler ac kalcak kadar kafayı yemedıler ya da acun mal degıl o kadar :)

Kızlar Ne Diyor 12

• Bence yalan.Bu kadınların hiç mi tüyleri çıkmıyor? Eğer adanın öyle bir özelliği varsa ben de gitmeliyim oraya :D

1|0
    0|0
  • Aç insan tazı gibi koşabilir mi ya .2 yudum balık yiyip 100 metre koşabilen varsa alnından öpücem:) O kızlarda ne dayanıklı saç varmış her gün deniz suyu yiyo yinede pamuk gibi.Ya bi de Hasan'a kopuyorum kafayı kazıtıyo ama sakallar bildiğin şirin baba:)2-3 telde mi saç çıkmaz arkadaş:)Kızlardaki konuya hiç girmiyorum.Acun tüysüzleri seçip götürmüş anlaşılan:PP

1|1
    0|0
  • Gerçek olsaydı 7/24 yayın yaparlardı diye düşünüyorum bazen ama bilemedim. Bişeyler dönüyor gibi ama bakalım

1|0
    0|0
  • Yalan olsa nasıl o kadar zayıfladı hepsi

Bende mi katılsam ne anca zayıflarım :D

Bir de o kızların ağdası gelmiyor mu ya hala bikiniyle denize girebiliyorlar

ki tuzlu su iki günde ağdalık hale getirir bunlar cidden nasıl kıl yumağı haline gelmedi.:D

Bak kafam karıştı :P

1|0
    0|0
  • Panterım bızde gıdelım mııı adaya :D:D

1|0
    0|0
  • ya yalan tabi

1|0
    0|0
  • Hey allahım ne oteli ya geceleri o kameralarıdamı izlemiyon :D

0|0
    0|0
    • izliyorum ama ünlülerin öyle yasayablcegini düsünmüyorum.ben bile kalmak istemem orda,kaldı ki onların ordaki paraya da ihtiyacı yoktur.

• Ama eşşek gibi yaşıyorlar baksana oetl olsa olsa uçakla gel git gel git hiç kalamazlar bile bak ünlülerin bile parası bitip gerçk yüzlerini gösterebiliyorlar yani. otel diye bişey olamaz onlar oraya herşeyi göze alıpde katıldı yani

• Avrupada bu yarisma cocuk kanallarinda yha:(

Ayrica onlar lazer yapmis ondan kil mil yok. ^^

1|0
    0|0
  • Seneye oraya katılıp tatil yapıcam :(

1|0
    1|0
  • şu an yıkıldım !

1|0
    1|0
  • :) iyi düşnmüşsün canım

0|0