Kitap/Senaryo vb. yazılar yazan varmı?

Geceleri uyku tutmadığında genelde hayal dünyama dalıp fantastik hayaller kurarım. Bir ara bunları bir yere yazayım diye düşündüm ve yazmaya başladım ve de çok güzel şeyler çıktı. Kime okuttuysam da beğendi. Çok güzel film, dizi, oyun olur gibi yorumlar aldım.

Sizinde bunun gibi ya da farklı şekillerde ortaya çıkan yazılarınız varmı? Varsa da bizlerle paylaşabilir misiniz?

İsteyen kişilerle yazılarımı paylaşmayı da çok isterim :)

Güncellemeler:
Özet olarak macera 21 aralık 2012 yılında başlıyor. Herkes normal geçtiğini düşünüyor ama aslında öyle değildir. Baş kahraman ogün bir rahatsızlık geçiriyor ve ertesi gün doktordan gelip duşa girdiğinde duşta uyuya kalıyor. uyanıp dışarıya çıktığında ise uzaylıların istilası altında olduğumuzu görüyor. evden hazırlanıp çıkıyor ve ailesine doğru yola koyuluyor. Bu uzaylılar insanlarla besleniyordur ve yolda giderken gözlerine inanamadığı şeyler görür.
Evine vardığında eskiden yaşadığı şehir kale gibi surlarla çevrilmiştir. insanlığın bu coğrafyada bilinen son kalesidir. Ailesinin yanına gider ve hasret giderir. Ama bütün ailesi şok içindedir. Kahramanımızın tam 1 yıldır dışarıda nasıl hayatta kaldığını düşünürler. Ama kahramanımız sadece 1 gün içinde olduğunu düşünür herşeyin. Sonra yavaş yavaş fantastik özelliklerini keşfetmeye başlar ve kendi gibi insanlarında olduğunu öğrenir ama kendisi farklı olarak;

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Şiir yazarım ben aykırı kelimeleri duygularla birleştirmek güzeldir dergilerde felan yayınlandı bir kaç kez paylaşmanı isterim merak ettim :-)

0|2
    0|0
    • Benim yazdığım birçok yazı var, tek ortak noktaları bilim kurgu olmaları :))

• Beklerim tabi kiii :-) dediğin gibi hayal gücü sınırlanamaz ama bide onları okumak var :-D 200 kişi katılsa yarışmaya fazla katılıyoda oku oku bitmez :-D

• Yazıları sınırlayacaklarına katılımcıları sınırlasınlar :D Orjinali çok güzel olan ama özetlerinde berbat görünen biton yazı çıkmıştır kesin. Yazan kişiyide soğutmuşlardır :D Bu arada sana özel mesaj yollayamıyorum ona göre :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Bazen yazarım, yazarım demeyeyim yazmak yazarlar için kullanılan bir terim olmalı ben daha ziyade bir şeyler karalarım. Bazen birkaç satır, bir düşünce , birkaç dize bazen bir makale, kısa bir hikaye.. Değişir

1|3
    0|0
    • Yazarlık bir ünvan sonuçta hikayesi olup yazan herkes yazar olabilir. Benim düşüncem bu yönde :) Eğer yazılarını paylaşmak istersen seve seve okuyabilirim :)

• Bence yazarlık hak edilmesi gereken bir unvan, bu yüzden kullanırken hep tereddute düşerim. Şimdilik bana kalsın yazdıklarım henüz paylaşılacak olgunlukta olduklarını zannetmiyorum

• Şiir, blog vs yazıyorum şimdilik. Kitap çıkartma planım var ama çok çok ilerde o seviyeye geldiğim zaman.

0|1
    0|0
    • Kitap çıkarmak için belirli bir seviyeye gelmene gerek yok bu yıllarda :) bir taslak hazırlayıp kitap editörlerine yollarsan onlarda beğenirse sana yardımcı oluyorlar zaten :)

Erkekler Ne Diyor 4

• İllaam gece olmasina gerek yok, arkadaslar ile otururken bile bir konu yakalayip ucundan sonuna kadar cok senaryo kurmuslugum var kisa film tadinda. yonetmen arkadasimla oturup kaliplastirmaya bile basladik. bir kisa film uyarlamayi denicez, olur insallah

0|1
    0|0
  • Şiir , deneme , kısa hikaye yazıyorum. Dediğin gibi bir dönem ben de hayalimden geçenleri , düşüncelerimi , filmlerin , yazıların uyandırdığı düşünceleri bir yerlere yazdım ve sanırım artık ara verdim. :)

0|1
    0|0
    • Bence devam etmelisin. Hatta yapabilirsen kitaba çevirmelisin. Ben hikayemdeki eksikleride tamamlarsam bir yayımcı kuruluşuna gidip kitap için başvurmayı düşünüyorum.

• Çok fazla şiirim var ama söylediğin planı gelecekte , daha ileride uygulamayı düşünüyorum. Okuyanlar ağır yazdığımı söylüyorlar ancak daha istediğim seviyeye gelemedim kendi gözümde. Kendi gözümde zirveye vardığım zaman paylaşacağım zaten insanlarla kitap olarak.

• yazılarını paylaşmalısın ama kısa olsunn

1|1
    0|0
    • soruyu güncelleyip bir tanesini özet olarak yazıyorum şimdi :)

• Özel mesaj olarak atabilirim istersen burada karakter sınırı olduğu için özet geçtim sadece :)

• hımm tabii atabilirsin

• Ben yazıyorum. Kitap halinde değil şu an ama ilerde bir kitap çıkartmayı düşünüyorum. İnstagram = gulusundenoptugum
    Takip ederseniz okuyabilirsiniz

0|1
    0|0
    • Okumayı çok isterim :) Yeni fikirler tıkandığım yerlerde çok açıcı olabilir :D

Yükleniyor...