Yağlı boya resim yapıyorum ve cok da yaratıcıyım :)

beyler bayanlar.ben cok güzel ve yaratıcı resimler yapıyorum ama güzel sanatlarda değilim ama maliye okuyorum ve akademik başarım çok iyi.ben bu akademik başarımla resim yeteneğimi birleştirmek istiyorum da nasıl yapıcam? nasıl birleşicek o ikisi?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• okulna devam ederken o esnada kendini gelistrmeye devam et kursa git ne bilm sergilere git ortama gir ustalarla tanısmaya calıs vs bende resimciym fakat karakalem yapıorm okul bitse bende gelistrmek icin cabalıcam artık hayrlısı sanada basarılar

0|0
    0|0
    • Hobi olarakmı yapıyorsun ?

• hic bi egitim almadım tamamen dogustan gelen bi yetenekti benim resim hayatm hobi sanat zevk hepsi aklına ne gelirse .) gerci resime sanata pek önem verilmio ama ben yinede seviorm dövmeciyimde aynı zamanda dahada iyi olmak allah izniyle calısıorm

Erkekler Ne Diyor 11

• seni üzmek istemem ama yeteneğini belirleme araçlarından en iyisi karakalemdir.Güzel Sanatlar okuyorum.Maliyeyle güzel sanatlar arasında ilişki kurman imkansız sanırım.Ama yetenek sınavlarıyla güzel sanatlara grebilirsin ki bunlarda karakalem sınavlarıdır.Yağlı boya resimde çok yaratıcılık ve ustalık gerektiren bir dal değildir çünkü form verme özelliği kolay olan bir boyadır.Belkide çok iyi yapıyorsundur yanlış anlama.Ama yeteneğini görmek için eskizlerini değerlendirmelisin.

0|0
    0|0
  • Okulunu bitir. Mesleğini yaparken 2. Üniversite olarak resim oku.

Yeteneğini akademik eğitimle birleştirip yoluna devam edersin.

Ben öyle yaptım.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Annem 55 yaşında ve son 4-5 senedir hobi olarak yaparken birden sergi açacak konuma geldi.İstediğin zaman bir odayı kendine ayır ve istediğini yap.Yaşı yok yani :)

0|0
    0|0
  • ikisini ayrı ayrı yap bende o durumdayım :D

0|0
    0|0
  • yaptıklarını iyi fiyata satarak :)

1|0
    0|0
  • bırak da yaratıcı olduğunu başkası söylesin :DDD

0|0
    0|0
  • yaptığın resimlerim maliyet fayda analizini yap

0|0
    0|0
  • aferin sana

0|0
    0|0
  • bob ross un videolarını izle ewde yapar yapar sergi acarsın

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: boş zamanlarında bol bol resim yapıp sergilerle paylaşacaksın. (hobi olarak)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok yaratıcısın Ve çok güzel resim yapıyorsun fakat neden Güzel sanatları tercih etmedin Tercih etseydin eminim dahada başarılı olabilirdin. Bende resimciyim ve güzel sanatlardan mezunuyum şimdi başka bölümlerde okuyanların bütün veli ve çevreleri çok çok yetenkli oldgunu söylerler benim ortada egitimim oldugu için bu velilerin söylediği bize hiç dogru ve yetenekli gelmez resim yapmak çok zordur. Akademik başarınla resim yetenegini pek birleştirebilecegini sanmıyorum eger kursa gidip bişeyler çözersen olabilir diye düşünüyorum Malıyen bitince resim yüksek lisans da tamamlayabilirsin ve bu arada resimlerini çok merak ettim ona göre yorum yapabilirim.

0|0
    0|0
  • Ticari bilgini yeteneğinle birleştir.Yani;yaptığın eserlerini ne şekilde satabileceğini pazara sunabileceğini öğrenebilirsin.

0|0
    0|0
  • bende resim konusunda çok iyiyim .. bende tarih akademisyeni olmak istiyorum ama şu resim eğitimide alıp ilerde bir sergi açmayı planlıyorum .. böyle bir şey düşünebilirsin mesela sergi açmak yani

0|0
    0|0
  • Hayallerinin peşinden git bence. Güzelsanatlarda oku.

0|0
    0|0
  • yaglı boya tablolar yap sonra onları satışa cıkar:)

0|0
    0|0
  • hobi olarak yap

0|0
    0|1
Yükleniyor...